reklama

Jágr věděl, co bude v 21. století hitem. Ikonický účes mullet se celosvětově vrací

Nosil ho Jaromír Jágr, John Travolta i George Clooney. Populární střih mullet, s krátkými vlasy na temeni a dlouhými vzadu, do módy znovu přivedla americká zpěvačka Miley Cyrusová. Z účesu se stává trend letošního roku a kromě hvězd se jím na Instagramu pyšní i další lidé.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz / Shutterstock

Mullet, tedy vlasový sestřih, který se vyznačuje krátkými vlasy na temeni a dlouhými vzadu, zažívá návrat především díky osmadvacetileté zpěvačce Miley Cyrusové. 

V televizním pořadu Jimmy Kimmel Live! řekla, že ji takto ostříhala matka. "Kvůli pandemii byla všechna kadeřnictví zavřená. Měla jsem přerostlou ofinu, a když jsem si na své vlasy stěžovala, matka nabídla, že mě ostříhá. Umí ale jenom mullet, protože takto stříhala mého otce a bratry v devadesátých letech. Tak jsem souhlasila," vysvětlovala známá zpěvačka. 

Podívejte se, jak mullet nosily hollywoodské hvězdy v devadesátých letech a jak dnes vypadá na Rihanně, Scarlett Johannsonové i obyčejných smrtelnících.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama