reklama

Rozvedená herečka, její výsost, matka. Vévodkyně Meghan slaví 41. narozeniny

Meghan, vévodkyně ze Sussexu, je jednou z nejsledovanějších osobností na obou stranách Atlantického oceánu. Nejen kvůli tomu, že se přivdala do britské královské rodiny, ale především kvůli tomu, že ji se svým manželem opustila. Právě dnes, 4. srpna, slaví bývalá americká herečka 41. narozeniny.

Meghan Markleová se narodila 4. srpna 1981 v Los Angeles. Prohlédnout grafiku
Meghan Markleová se narodila 4. srpna 1981 v Los Angeles. | Foto: Profimedia, Reuters

Americkou herečku Meghan Markleovou potkal zdánlivě pohádkový osud. Vše začalo, když se seznámila s bratrem následníka trůnu, oblíbeným princem Harrym.

Pohádka však skončila rok a půl po svatbě. Harry s Meghan veřejně oznámili, že se vzdávají své role v královské rodině a začali žít nezávislý život v USA. Tato dosud ojedinělá situace vyvolala v Británii velký rozruch, stejně jako otevřený rozhovor s moderátorkou Oprah Winfreyovou, který veřejnost rozdělil na dva tábory.

Nyní žijí populární manželé v Kalifornii s tříletým synem Archiem a dcerou Lilibet Dianou, která se jim narodila vloni na jaře. Podívejte se, jak šel čas s Meghan Markleovou.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama