reklama

Herec z Elišky a Damiána doufá v druhou řadu: "Tolik kritiky jsme si nezasloužili"

Dosud to byla převážně Emma Smetana, kdo bránil seriál Eliška a Damián. Její herecký kolega Robert Urban také nevidí tento počin tak černě a s kritikou to podle něj mnozí přehnali. Pořád doufá v to, že televize odvysílá i druhou řadu.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Seriál Eliška a Damián se krátce po své premiéře dočkal akorát zdrcující kritiky a ani s odstupem času se pověst propadáku televize Prima nezlepšila. Z herců bylo slyšet zejména představitelku hlavní role Emmu Smetana, která svůj počin srdnatě obhajovala.

Teď se vyjádřil i její herecký protějšek, představitel titulního Damiána, Robert Urban. "Myslím, že jsme si tolik kritiky nezasloužili," přidává se ke Emmě Smetana. Zatím poslední díl uvedla televize v polovině listopadu. Podle Urbana to ale nemusí znamenat úplný konec. "Natočili jsme druhou řadu a je na televizi, kdy ji odvysílá," dodal pro Blesk

Jak se zdá, naděje umírá poslední. Diváci a odborní recenzenti seriál nijak nešetřili. Co mu vyčítali nejvíce i to, jak na to průběžně reagovali hlavní představitelé, se dozvíte v naší galerii.

reklama
reklama
reklama