reklama

V Ulici končí mladá herečka. Přiznala, že její postava lezla divákům na nervy

Charismatická herečka Sára Affašová má za sebou poslední natáčecí den seriálu Ulice. Je akční povahy, a tak se nechce v očích diváků zaškatulkovat jako Jana z nekonečného seriálu, tvrdí.

Sára Affašová
Sára Affašová | Foto: Profimedia.cz

Sama herečka přiznala, že postava Jany v Ulici musela někdy divákům lézt na nervy. Bylo jí všude plno a měla až příliš plačtivou a ztřeštěnou povahu. Na Instagramu Sára uvedla: "Joo, Jano Rytířová, bylas občas teda fakt ufňukaná a střelená, ale vždycky jsme věděly proč. Mám Tě ráda!"

S kolegy se stihla v poslední natáčecí den hezky rozloučit. Z popisku u fotky na sociálních sítích je patrné, že byla v kolektivu opravdu oblíbená. Na dveřích herecké šatny jí nechali vzkaz: "Sárinko, zlato naše, už teď nám chybíš! Děkujeme."

Herečka strávila v seriálu tři roky, což není ve srovnání s některými stálicemi, jako jsou Rudolf Hrušínský nebo Jaroslava Obermaierová, příliš dlouhá doba. Ale protože má Affašová povahu, se kterou nikdy u ničeho nevydrží dlouho, tak jsou pro ni tři roky poměrně dlouhá doba. "Jsem spíš typ člověka, který se po hlavě pouští do různých dobrodružství. Nechci být navždycky zaškatulkovaná v nekonečném seriálu," uvedla pro web Žena-in.

Neff: Lidé si se svobodou neví rady, vzdávají se vlastní identity a žijí umělé životy | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama