reklama

Syn Miroslava Donutila neposlechl radu svého otce a tvoří pár s kolegyní herečkou

Miroslav Donutil milostné vztahy ve stejném oboru neschvaluje. Na rozdíl od něj se však jeho syn Martin touto radou neřídí. A už několik měsíců je zamilovaný a tvoří pár se svou kolegyní, seriálovou herečkou Sárou Affašovou.

Mladý herecký pár Martin Donutil a Sára Affašová.
Mladý herecký pár Martin Donutil a Sára Affašová. | Foto: Profimedia.cz

Syn herce Miroslava Donutila a herečka z nekonečného seriálu Ulice dorazili na tiskovou konferenci v pražském Divadle Komedie ruku v ruce. Sára Affašová a Martin Donutil, který si kromě Četníků zahrál i ve snímku Lidice, tvoří pár už skoro půl roku. 

Není to tak dávno, co Affašová tvořila pár s úspěšným tanečníkem Michalem Necpálem. Ten se v taneční soutěži StarDance proslavil ve dvojici s herečkou Veronikou Arichtevou, když skončili těsně před branami finále. Chybět nebude ani v letošním ročníku, kde si zatancuje s tenistkou Andreou Sestini Hlaváčkovou.

Vztah mezi herečkou a tanečníkem skončil a Sára Affašová si už několik měsíců vyměňuje zamilované pohledy s Martinem Donutilem, se kterým se poznala při hraní v Městských divadel pražských. „Už nějakou dobu tvoříme pár,“ napsala herečka pod společnou fotografii na Instagramu s Donutilem mladším a společným pejskem.

Jejich vztah přímo kvete, společně už vyrazili na první dovolenou do Řecka, navštívili Filmový festival v Karlových Varech, pořídili si pejska a své osobní profily na sociálních sítí pravidelně plní zamilovanými fotkami.

Zatímco junior si lásku užívá, 70letý Donutil nejásá. Už v době, kdy Martin Donutil randil s neteří Michaely Bakala veřejně prohlásil, že milostný vztah lidí ze stejného oboru nepovažuje za vhodný, obzvlášť když jsou to herci.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama