reklama

Celý rozhovor Harryho a Meghan uvidí i čeští diváci, odvysílá ho Česká televize

Rozmluvu vévodkyně a vévody ze Sussexu s moderátorkou Oprah Winfreyovou, kterou odvysílala 7. března americká televizní síť CBS, uvidí i čeští diváci. Česká televize ji zařadila do svého programu na 1. dubna.

Foto: Reuters

Rozhovor Meghan a Harryho s moderátorkou Oprah Winfreyovou vzbudil emoce a spoustu otazníků po celém světě. Původně se pořad premiéroval v neděli 7. března na americké televizní síti CBS a na Apríla ho plánuje zveřejnit na obrazovkách v tuzemsku Česká televize. 

V rozhovoru Meghan a její manžel princ Harry mluvili o tématech, která po celém světě rozvířila diskusi i emoce. Meghan například uvedla, že měla velmi naivní představy o přivdání se do královské rodiny. Podle ní si královská rodina nepřála, aby se Archie stal princem, protože panovaly obavy, "jak tmavá může být jeho pokožka, když se narodí". Vévodkyně ze Sussexu, jejíž matka je černoška, ale odmítla uvést, který konkrétní člen rodiny to pronesl.

Harry zase zavzpomínal na svou matku. "Opravdu se mi ulevilo a jsem rád, že tu sedím a mluvím s vámi s manželkou po svém boku, protože si nedokážu představit, jaké to muselo být, když sama (Diana) procházela tímto procesem," uvedl Harry.

Speciál CBS si získal globální pozornost jak při vysílání, tak následně v tisku kvůli tomu, co v něm zaznělo. V televizi či přes internet interview při premiéře zhlédlo na 50 milionů lidí v 17 zemích světa. Podle údajů samotné televize CBS šlo o nejsledovanější zábavní pořad od oscarového ceremoniálu koni v únoru. 

Česká televize pořad odvysílá pod názvem Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou 1. dubna od 21 hodin. 

Mohlo by vás zajímat: Ne, rasisti v žádném případě nejsme, vyjádřil se princ William k rozhovoru Harryho a Meghan

Ne, rasisti v žádném případě nejsme, brání princ William královskou rodinu | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama