reklama

Meghan je královna dramatu. Nechce pozornost, ale jde k Oprah, glosují lidé rozhovor

Meghan Markleová poskytla společně se svým manželem princem Harrym rozhovor moderátorce Oprah Winfreyové na americké televizní stanici CBS. Přinášíme nejzajímavější reakce i vtipy diváků, kteří interview sledovali a následně komentovali na sociálních sítích.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Bolestivé diskuse v britské královské rodině o barvě kůže jejich syna, ztráta práva na ochranu či intenzivní tlak okolí i médií, kvůli kterému uvažovala o sebevraždě. To jsou jen některá z témat, o nichž v noci z neděle na pondělí mluvila Meghan Markleová, která byla společně se svým manželem princem Harrym hostem moderátorky Oprah Winfreyové na americké televizní stanici CBS.

Podle předběžných výpočtů analytické společnosti Nielsen rozhovor s princem a jeho ženou sledovalo asi 17 milionů Američanů, informovala agentura Reuters. 

Diváci si nenechali ujít možnost komentovat a vtipkovat na sociálních sítích o nejzásadnějších prohlášeních manželského páru, vybrali jsme ty nejzajímavější z nich. 

Jak tmavá bude jeho barva kůže, až se narodí. Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou | Video: Reuters/CBS

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama