reklama

Čekám trojčata, řekla Paris Hiltonová. Těhotenství pak popřela, dítě bude po svatbě

Před pár dny svět obletěla zpráva o tom, že 40letá Paris Hiltonová čeká se snoubencem Carterem Reumem první dítě. Ve svém podcastu This Is Paris ale nepravdivé prohlášení obratem vyvrátila.

Paris Hiltonová o dětech už nějakou dobu uvažuje.
Paris Hiltonová o dětech už nějakou dobu uvažuje. | Foto: Reuters

V lednu letošního roku se dědička hotelového impéria a influencerka Paris Hiltonová přiznala, že se svým současným snoubencem Carterem Reumem podstupuje umělé oplodnění. Nyní jí všichni chtěli blahopřát, ale Hiltonová těhotenství popírá.

Web Page Six citoval své zdroje, ale dědička hotelového impéria ve svém podcastu This Is Paris radostné novinky popřela. 

"Probudila jsem se a dostala jsem asi tři tisíce textových zpráv. Všechny moje iPhony vybuchly - všech pět - a všichni mi blahopřáli a měli ze mě obrovskou radost," napsala Paris s tím, že na mateřství se těší. Poté co zažertovala, že čeká trojčata, dodala: "Vlastně si dělám legraci. Nejsem těhotná - zatím ne. Čekám, až bude po svatbě."

Hiltonová naznačila, že tyto zprávy mohly vzniknout kvůli tomu, že si nedávno v restauraci v Malibu vzala push-up podprsenku ze své nové řady spodního prádla.

Blondýnka se nyní připravuje nejen na svatbu, ale i na velkou premiéru svého nového pořadu o vaření. První série šesti epizod Cooking with Paris bude mít na Netflixu premiéru letos 4. srpna.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama