reklama

Skandalistka Paris Hiltonová se v novém dokumentu snaží změnit reputaci

Život pohádkově bohaté dědičky hotelového impéria Hilton je od její puberty provázen řadou skandálů. Za sebou má útěky z domova, řízení pod vlivem alkoholu, bujaré večírky nebo uniklé domácí video zachycující soulož s jejím bývalým přítelem. V pondělí 14. září měl premiéru dokument na YouTube zachycující každodenní život Hiltonové, ve kterém mluví o prožitcích, které dlouho zůstávaly utajovány.

Paris Hiltonová Prohlédnout grafiku
Paris Hiltonová | Foto: Shutterstock

Snímek This Is Paris sleduje osobní život Paris Hiltonové a slibuje ukázat 39letou celebritu upřímně a nezkresleně. Filmařka Alexandra Deanová následovala Hiltonovou rok po celém světě, zachycovala okamžiky jejího každodenního života, vedla s ní rozhovory a ptala se na věci, které dosud nebyly nikde zmíněny.

Jednou z nich je její pobyt v utahské internátní škole Provo Canyon School během jejího bouřlivého dospívání. Dědička hotelového impéria zde strávila necelý rok poté, co jejím rodičům došla trpělivost a chtěli učinit přítrž jejímu rebelskému chování. Hiltonová pro magazín People přiznala, že její rodiče byli tak přísní, že se jim toužila vzepřít, a pravidelně utíkala do klubů a na party.

Paris Hiltonová má za sebou několik pobytů v různých nápravných zařízeních, ze kterých pravidelně utíkala. V nápravné škole v Utahu však zůstala celkem 11 měsíců. Místo učení však podle svých slov dennodenně zažívala fyzické, mentální a emoční týrání.

"Měla to být škola, ale absolutně nebyla zaměřena na vyučování. Od chvíle, kdy jsem vstala, do momentu, kdy jsem šla večer spát, na mě stále někdo ječel a týral mě," uvedla americká celebrita. Její slova potvrdilo i několik spolužaček, které promluvily v dokumentu. Mnoho z nich si odneslo řadu psychických potíží, ty se nevyhnuly ani Hiltonové. V dokumentu přiznává, že dodnes trpí nespavostí a nočními můrami. 

Připomeňte si známé i neslavné okamžiky ze života Paris Hiltonové. 

reklama
reklama