reklama

"Řekla jsem ano navždy." Hiltonová zveřejnila na své čtyřicátiny životní novinku

Život pohádkově bohaté dědičky hotelového impéria Hilton je od její puberty provázen řadou skandálů. Paris Hiltonová má za sebou útěky z domova, řízení pod vlivem alkoholu, bujaré večírky nebo uniklé domácí video zachycující soulož s jejím bývalým přítelem. Na své narozeniny také zveřejnila svou životní novinku. Zasnoubila se se svým přítelem, se kterým randí rok a touží s ním založit rodinu.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Snímek This Is Paris, který měl premiéru v polovině září minulého roku, odkryl osobní život Paris Hiltonové a měl ambici ukázat čtyřicetiletou celebritu upřímně a nezkresleně. Filmařka Alexandra Deanová následovala Hiltonovou rok po celém světě, zachycovala okamžiky jejího každodenního života, vedla s ní rozhovory a ptala se na věci, které dosud nebyly nikde zmíněny.

Paris Hiltonová má za sebou několik pobytů v různých nápravných zařízeních, ze kterých pravidelně utíkala. V nápravné škole v Utahu však zůstala celkem 11 měsíců. Místo učení však podle svých slov dennodenně zažívala fyzické, mentální a emoční týrání. O svém zážitku se rozpovídala před pár dny před Senátem v Utahu, aby přijal legislativu vyžadující větší regulaci podobných programů. "Při každé návštěvě koupelny nebo při sprchování mě sledovali. V 16 letech jsem cítila pronikavé pohledy upřené na mé nahé tělo," popsala Paris běžnou rutinu školy, která se prezentuje jako špičkové léčebné centrum. 

Dědička hotelového impéria strávila v utažské internátní škole Provo Canyon School během bouřlivého dospívání necelý rok, poté co jejím rodičům došla trpělivost a chtěli učinit přítrž jejímu rebelskému chování. Hiltonová pro magazín People přiznala, že její rodiče byli tak přísní, že se jim toužila vzepřít a pravidelně utíkala do klubů a na party.

"Měla to být škola, ale absolutně nebyla zaměřená na vyučování. Od chvíle, kdy jsem vstala, do momentu, kdy jsem šla večer spát, na mě stále někdo ječel a týral mě," uvedla americká celebrita. Její slova potvrdilo i několik spolužaček, které promluvily v dokumentu. Mnoho z nich si odneslo řadu psychických potíží, ty se nevyhnuly ani Hiltonové. V dokumentu přiznává, že dodnes trpí nespavostí a nočními můrami. 

Čtyřicetiletá Hiltonová oslavila své narozeniny v rodinném kruhu i se svými přáteli. Ještě před tím, ale došlo k události, o které prý vždy snila. "Poklidná procházka před večeří na pláži se proměnila v něco víc, když Carter poklekl na koleno," popsala svůj zážitek slavná celebrita s tím, že ve svém partnerovi Carterovi Reumovi našla spřízněnou duši. " Když je Carter vedle mě, vím, že všechno je možné. Přijímá mě takovou, jaká jsem, a podporuje mě v tom, abych ukazovala svou pravou tvář. Jsem vděčná, že ho ve svém životě mám," doplnila Hiltonová radostnou novinku ve svém životě. 

Připomeňte si známé i neslavné okamžiky ze života Paris Hiltonové. 

Mohlo by vás zajímat: Cítila jsem jejich pohledy na mé nahé tělo, přiznala Hiltonová u soudu

Cítila jsem jejich pohledy upřené na mé nahé tělo, popsala Paris Hilton zneužívání senátu | Video: Associated Press
reklama
reklama
reklama