reklama

Nečekaná smrt v královské rodině. Zemřel Thomas Kingston

Ve věku 45 let zemřel Thomas Kingston, britský finančník, manžel lady Gabrielly Windsorové a bývalý přítel Pippy Middletonové. 

Foto: Reuters

Podle informací britského webu Daily Mail byl Thomas Kingston nalezen mrtvý v neděli večer v anglickém hrabství Gloucestershire. Záchranná služba byla na místo přivolána krátce po 18. hodině. "S nejhlubším zármutkem oznamujeme, že zemřel Thomas Kingston, náš milovaný manžel, syn a bratr. Tom byl výjimečný muž, který rozzářil životy všech, kdo ho znali. Jeho smrt byla pro celou rodinu velkým šokem a prosíme vás, abyste respektovali naše soukromí, když truchlíme nad jeho odchodem," stojí v prohlášení rodiny. 

O smrti člena rodiny byli informováni i král Karel III. a královna Camilla. "Král a královna byli o Thomasově skonu informováni a nad úmrtím milovaného člena rodiny truchlí. Jejich Veličenstva posílají své modlitby zejména vdově Gabrielle a celé rodině Kingstonových," uvedl mluvčí Buckinghamského paláce.

Kingstonova smrt přišla necelých pět let po jeho královské svatbě s lady Gabriellou, dvaačtyřicetiletou dcerou prince Michaela z Kentu, který je bratrancem zesnulé královny Alžběty II. Po oznámení zasnoubení v září 2018, se vzali 18. května 2019 v kapli svatého Jiří na hradě Windsor.

Kingston dříve chodil také s mladší sestrou princezny Catherine Pippou Middletonovou. Ačkoli dvojice svůj vztah ukončila v roce 2011, zůstali po celá léta přáteli. Kingston a lady Gabriella se dokonce účastnili Pippiny svatby v květnu 2017 - a Pippa s manželem jim to oplatili o dva roky později.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama