reklama

Kolečko jde do sebe. Má opět řidičák, shání psa a na dovolenou bere všechny své syny

Zdá se, že po období plném kotrmelců se život scenáristy Petra Kolečka zklidňuje. Má zpátky řidičák, plánuje dovolenou se všemi svými syny a rodinu se chystá rozšířit o psa.

Foto: Radoslav Penkov

Život Petra Kolečka v posledních měsících nejenže zkomplikoval milostný trojúhelník, ale podle informací Blesku taky přišel o řidičák. "Body se ztrácejí snadno. Jak ve vztahu, tak za volantem. Ale každá špatná série jednou končí. Sparta o tom ví své, letos to dokonce dotáhla na titul!" okomentoval hrdý sparťan nedávný úspěch svého klubu a naznačil tak, že za odebráním řidičského oprávnění měla být ztráta všech bodů. 

Scenárista zároveň pracuje na utužování svého vztahu s manželkou Anetou Vignerovou. Plánuje proto hned dvě dovolené. "První bude se všemi mými třemi dětmi, taková rodinná. A další jen ve dvou. Trocha romantiky," říká Kolečko, který má dva syny z prvního manželství a syna Jiříka právě s modelkou Anetou.

Aneta Vignerová navíc před pár dny prozradila, že se jejich rodina brzo rozroste o psa. "Už delší dobu plánujeme, že si pořídíme pejska. Nedá se to ale uspěchat, je to zásadní krok, a tak je potřeba probrat ho ze všech stran," prozradila modelka s tím, že zatím jsou ve fázi výběru.

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama