reklama

Láska hory přenáší a někdy i nevěru odpouští. Které páry ji dokázaly překonat?

Nevěra ve vztahu často vede k jeho konci. Najdou se ale tací, kteří se rozhodnou ztracenou důvěru obnovit a dát partnerovi druhou šanci. Kterým celebritám jejich druhý pokus s nevěrným protějškem vyšel?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Minulý týden překvapil českou veřejnost nečekaný sňatek režiséra a scenáristy Petra Kolečka s modelkou Anetou Vignerovou. Ačkoli dvojice spolu žila už několik let, a mají dokonce spolu i syna Jiříka, zdálo se, že okouzlení Kolečka herečkou Denisou Nesvačilovou znamenalo pro tento vztah definitivní utrum.

Na předávání cen Český lev se totiž Petr Kolečko ukázal právě s Nesvačilovou, což se dalo brát jako jisté potvrzení jejich vztahu. Navíc měl obvázanou ruku - zranila ho nožem prý sama Nesvačilová, když vyndávala nádobí z myčky a vášnivě přitom něco vysvětlovala. Sousedé na ně ovšem už v tu noc volali policii z důvodu hlasité noční hádky. Na samotných Lvech svůj vztah ale dvojice popírala.

Odhalený mimomanželský poměr znamená pro partnerství vážnou ránu, ne vždy ale nutně musí vést ke konci vztahu. Na slavné páry, které si touto nelehkou zkouškou s úspěchem prošly, se podívejte do naší galerie.

reklama
reklama
reklama