reklama

Johnny Depp a Amber Heardová na sebe u soudu vytáhli další tvrdá obvinění

Další soudní proces mezi bývalými manželi Johnnym Deppem a Amber Heardovou začal teprve tento týden, už v úvodu ale zazněla vážná nařčení. Depp exmanželku žaluje o více než miliardu korun pro pomluvu, ona naopak tvrdí, že ji znásilnil.

Foto: Shutterstock

V úterý začal v americkém státě Virginie soudní proces, ve kterém se herec Johnny Depp domáhá odškodného za pomluvu. Té se měla dopustit jeho bývalá žena, herečka Amber Heardová, když pro deník Washington Post napsala článek, v němž tvrdila, že je obětí domácího násilí. Přestože Deppa nejmenovala, podle jeho právníků bylo zřejmé, že měla na mysli jeho.

Hned na úvod nynějšího sporu přišli právníci Heardové s tvrzením, že v roce 2015 během cesty do Austrálie měl Depp manželku surově napadnout a dokonce ji znásilnit. "Přitlačil ji na bar. Házel po ní další a další lahve. Táhl ji po podlaze mezi rozbitými lahvemi, mlátil ji a kopal. Tvrdil, že ji zabije a že ji nenávidí. A pak ji znásilnil lahví od alkoholu," pronesla právnička Heardové Elaine Bredehoftová před porotou.

Taková obvinění ale hercovi zástupci kategoricky popřeli. "Tato lživá tvrzení nebyla zahrnuta mezi Heardové původní obvinění v roce 2016," uvedl v prohlášení Deppův mluvčí.

V hercův prospěch naopak před soudem svědčila jeho starší sestra Christi Dembrowská. Ta vypověděla, že s bratrem byli jako děti týráni vlastní matkou, která je bila, nadávala jim a ponižovala je. Dembrowská uvedla, že chování Heardové tomu bylo velmi podobné. "Viděla jsem, jak se v jeho životě historie opakuje," uvedla hercova sestra a popsala, k čemu docházelo. Když Deppa oslovila společnost Dior, aby pro ně stanul modelem, Headová se mu prý vysmála. "Říkala mu, že nemá žádný styl, je starý a tlustý," uvedla Dembrowská. Depp se prý v takových okamžicích vždycky stáhl do ústraní. "Když cestovali spolu, vždycky jsem se ujistila, že mají k dispozici pokoj navíc, protože se hodně hádali," dodala před soudem.

Depp a Heardová se seznámil v roce 2011, o rok později se zasnoubili a v roce 2015 vzali. Manželství však vydrželo pouze rok a tři měsíce. Jejich vztah byl podle obou herců vášnivý a plný hádek, přičemž od rozvodu se pár přes média opakovaně napadal a proběhlo i několik soudních stání kvůli vzájemným obviněním.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama