reklama

Herečka Scarlett Johanssonová se vdala za Colina Josta. Obřad byl velmi skromný

Americká herečka Scarlett Johanssonová se o víkendu provdala za svého snoubence, amerického komika a scenáristu Colina Josta. Jedná se o její třetí sňatek, s Jostem se dali dohromady v roce 2017 poté, co se odloučila od svého exmanžela Romaina Dauriaca. Johanssonová a Jost měli údajně velmi skromný obřad ve státě New York.

Johanssonová se dala dohromady s Jostem v roce 2017. Zasnoubili se vloni.
Johanssonová se dala dohromady s Jostem v roce 2017. Zasnoubili se vloni. | Foto: Reuters

Scarlett Johanssonová se dala dohromady s 38letým komikem a scenáristou Colinem Jostem v roce 2017. Potkali se při natáčení poslední řady slavné show Saturday Night Live, na které Jost pracoval. Pro 35letou Johanssonovou jde o třetí sňatek. 

Informaci o skromné svatbě přinesla americká charitativní organizace Meals on Wheels, která pomáhá seniorům. Zástupci organizace uvedli, že Johanssonová a Jost patřili k jejich největším podporovatelům během pandemie koronaviru. Informaci o víkendové svatbě potvrdil i mluvčí Johanssonové, jak píše britský zpravodajský web BBC

Svatební ceremonie byla podle informací i kvůli koronaviru velmi malá a zúčastnili se jí pouze nejbližší snoubenců. "Přáli si, abych jejich svatba pomohla zranitelným seniorům během tohoto náročného období," uvedla charita na svém Instagramu spolu s prosbou o příspěvek fanoušků.  

Podle magazínu TMZ se sňatek uskutečnil ve vesničce Palisades ve státě New York. 

Pár se zasnoubil loni v květnu po dvou letech vztahu. Johanssonová byla dříve provdaná za herce a producenta Ryana Reynoldse a novináře Romaina Dauriaca. Obě předchozí manželství skončila po třech letech.

S Dauriacem má šestiletou dceru Rose Dorothy Dauriacovou. Johanssonová patří mezi nejlépe placené herečky současnosti. 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama