reklama

Herec Sean Penn se opět rozvádí. Opouští ho o dvaatřicet let mladší manželka

V létě loňského roku se vzali, nyní jejich manželství směřuje ke konci. Devětadvacetiletá manželka herce Seana Penna, který letos oslavil jednašedesáté narozeniny, požádala o rozvod.

Foto: Profimedia.cz

Australská herečka Leila Georgeová požádala po roce manželství s hercem Seanem Pennem o rozvod. S dvojnásobným držitelem Oscara randila od roku 2016, loni se vzali.

Podle informací magazínu People Pennova devětadvacetiletá žena požádala o rozvod v pátek 15. října v Los Angeles. Známý pár se k rozpadu vztahu oficiálně nevyjádřil.

Hvězdu filmů Tajemná řeka, Milk a Jmenuji se Sam čeká již třetí rozvod. V letech 1985 až 1989 byl ženatý se zpěvačkou Madonnou. Vztah byl provázen mnohými skandály, dokonce byl obviněn z domácího násilí.

Od roku 1996 do roku 2010 byla jeho ženou herečka Robin Wrightová, se kterou vychoval dvě děti, dnes třicetiletou dceru Dylan Pennovou a osmadvacetiletého syna Hoppera Jacka Penna.

V době rozvodu s Wrightovou, známou z filmu Forrest Gump či seriálu Domek z karet, randil s českou modelkou Petrou Němcovou. V letech 2013 až 2015 udržoval také vztah s herečkou Charlize Theronovou.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama