reklama

Helena Houdová učí muže správně ejakulovat. Speciální kurz stojí jedenáct tisíc korun

Bývalá modelka a miss Helena Houdová zahájila další ze svých programů zaměřených na lidskou sexualitu. Tentokrát cílí na muže, kterým slibuje, že z nich udělá "milence bez hranic".

Foto: ČTK

"Tento program je pro všechny muže, kteří se chtějí naučit pracovat se svojí sexuální energií, naučit se vybírat si, kdy ejakulují a kdy ne, a zažít hodiny epického sexu. Pro všechny ty, kteří chtějí svoji partnerku uspokojit nejen fyzicky, ale i emocionálně a být milencem bez hranic," těmito slovy láká Helena Houdová do sedmitýdenního online programu Milenec bez hranic, za který muži zaplatí jedenáct tisíc korun. 

Před začátkem kurzu také Houdová na svém profilu na sociální síti spustila výzvu "Jedenáct dnů bez ejakulace". "Píší mi muži, jak to jde a jak se jim díky tomu mění život a léčí si svoje traumata," řekla Houdová v jednom ze svých vysílání na Instagramu.

Kurz proběhne jako videohovor, z něhož vznikne záznam, který si pak každý účastník bude moci prohlédnout. "Formou praktických cvičení, meditací, dechových praktik a dalších léčivých technik vás provedu do světa multiorgasmických zážitků, hlubších a častějších orgasmů, tajů užívání sexuální energie pro léčení, tvoření a vyživování sebe sama a svých bližních. Zaměříme se i na témata závislosti na pornu či na sexu, téma silnější erekce a předčasné ejakulace."

"Velmi se na to těším, protože práce s muži je pro mě srdeční záležitostí. Od té doby, co jsem si vyléčila svoje zranění z toho, že muži pro mě nejsou bezpeční, se můj vztah k nim změnil. A je mi velkou ctí, že tuhle práci můžu dělat," svěřila se Houdová, která ale zároveň všechny dopředu upozornila, že ona je v kurzu pouze jako jeho průvodce, nikoliv sexuální objekt pro kteréhokoliv muže, který se programu zúčastní.

Někdejší modelka, Miss ČR 1999, je známá nekonvenčním přístupem k životu i výchově svých dětí. Od bojů proti jaderné elektrárně Temelín nebo za práva zvířat a dětí se posunula ke spiritualitě. Prezentuje se jako koučka pro posvátnou sexualitu a tvrdí, že se jí například podařilo s pomocí dlouhého pláče zmenšit nádor. Před takovým postupem lékaři důrazně varují.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama