reklama

Fotograf Tomáš Třeštík má novou lásku, veřejně se vyznal Evě Decastelo

Několik měsíců byla moderátorka Eva Decastelo oficiálně nezadaná. Teď její nový přítel, fotograf Tomáš Třeštík, přiznal, že tvoří pár, přestože manželství ani jednoho z nich ještě oficiálně neskočilo.

Foto: ČTK

Tři měsíce uplynuly od doby, kdy moderátorka Eva Decastelo oznámila rozchod s manželem, scenáristou Reném Decastelo. Od té doby se spekulovalo, kdo se po jejím boku objeví. Všem dohadům udělal konec fotograf Tomáš Třeštík v den, kdy Decastelo slaví svoje čtyřiačtyřicáté narozeniny. 

"Vše nejlepší" připsal Třeštík k fotografii na které ho Decastelo líbá a přidal i srdíčko. V komentářích se okamžitě spustila lavina gratulací novému páru. "Evě vše nejlepší k narozeninám a vám oběma mnoho štěstí," napsal například zpěvák Matěj Ruppert.

O tom, že novým partnerem Decastelo je právě Třeštík, se začalo mluvit před několika týdny, když Třeštík sdílel její nahou fotografii, kterou sám pořídil, ani jeden z nich se však ke spekulacím nevyjadřoval. Dohadům však nahrávaly i snímky ze společenských akcí, kde se Decastelo objevovala po boku Třeštíkovy sestry, političky Hany Třeštíkové.

Sám Třeštík je stále ženatý se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou. Že se jejich partnerské cesty rozcházejí, oznámili už minulý rok. Až donedávna ale společně sdíleli byt na Letné, zatímco si Třeštíková rekonstruovala nový domov, kam se v těchto dnech nastěhovala. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama