reklama

Americká komička DeGeneresová po 19 letech končí svou show. S důvody se netajila

Pořad The Ellen DeGeneres Show získal přes 60 televizních cen Emmy. Známá americká komička a bojovnice za práva homosexuálů Ellen Degeneresová oznámila, že pořad už pro ni není výzvou a že příští rok končí.

Foto: Shutterstock

Americká komička Ellen DeGeneresová oznámila, že plánuje příští rok skončit ve své televizní show, kterou moderovala devatenáct let. 

"Pokud jste kreativně založená osoba, potřebujete neustálé výzvy. A i když je tento pořad skvělý a vtipný, už výzvou pro mě není," řekla v rozhovoru pro The Hollywood Reporter.

Pořad The Ellen DeGeneres Show vyhrál 64 televizních cen Emmy a momentálně vysílá osmnáctou řadu. Skončit by měla po uvedení devatenácté sezony. Toto oznámení přichází po nelehkém pandemickém roce. Vysílání pořadu bylo na krátkou dobu pozastaveno minulý rok v prosinci, kdy se DeGeneresová nakazila covidem-19. V létě byli zase někteří z producentů vyšetřováni z "vytváření toxického pracovního prostředí."

Komička v rozhovoru řekla, že dramatická atmosféra kolem pořadu není důvodem jejího odchodu, nicméně měla na její rozhodnutí vliv také. Budou to právě její kolegové, které bude nejvíce postrádat. "Jsou moje rodina, stali se mými přáteli. Přišla jsem do práce a každý den jsem se smála," okomentovala známá moderátorka.

Významná představitelka homosexuálního hnutí a boje proti AIDS v současné chvíli přemýšlí nad svými dalšími profesními kroky. "Mám nějaké nápady, ale můj agent mi říká, ať sedím aspoň minutu v klidu. Ale sedět v klidu je pro mě vyčerpávající, jsem jako Ferrari na neutrálu. Neustále potřebuju jet," vysvětlila třiašedesátiletá komička, která je vdaná za americkou herečku Portiu de Rossi. 

Bázlerová: Říkali mi, že jsem se zbláznila. Na vyhoření ve 21 letech nemáte právo | Video: Světlana Witowská

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama