reklama

David Gránský se ve třiceti letech stane poprvé tátou. Budu jim pouštět animáky, říká

Herec a zpěvák David Gránský prozradil radostnou novinku: s manželkou Nikolou čekají první dítě. "Hráč číslo 3 vstoupil do hry. Očekáváme… že se brzo nevyspíme," napsali oba nastávající rodiče na své instagramové profily.

Foto: TV Prima

Pod zprávou na Instagramu se jim shromáždily radostné reakce. Gratulace připojili například Patrície Pagáčová, Marta Jandová, Eva Decastelo, Sabina Laurinová nebo Milan Peroutka. Pro manžele Gránské půjde o první rodičovskou zkušenost. 

Gránský, jenž v březnu oslaví třicáté narozeniny, momentálně vystupuje v novém rodinném seriálu ZOO, kde podle svých slov hraje svůdníka žen. V polovině ledna ale v talk show 7 pádů Honzy Dědka prozradil, že se poslední roky zklidnil a před kamerou mu dělá problém flirtovat s ženskými protějšky. Rozhovořil i o své manželce. "Občas jsem trochu bohém, tak je prima mít doma člověka, který má všech pět let pohromadě. Je zodpovědná, což já nejsem," prohlásil.

David Gránský se dostal do veřejného povědomí v roce 2008, když byl součástí finálového výběru pěvecké reality show X Factor. Později se objevil ve vedlejších rolích v seriálech Vyprávěj, Gympl s (r)učením omezeným nebo Doktoři z Počátků. Jednou z prvních větších rolí byla postava MUDr. Matyáše Bojana v Modrém kódu. Od roku 2018 moderuje Česko Slovensko má talent, v poslední, 9. řadě se s ním na obrazovkách objevovala Jasmina Alagičová.

Herec má zkušenosti i s dabingem, například v animovaném filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017) nadaboval Nešiku. "Těším se, až budu animáky, které teď dabuju, pouštět dětem," uvedl v 7 pádech.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama