reklama

Pořízková, Menzelová, Syslová nebo Fondová. Slavné ženy se za šediny nestydí

Objevující se šediny ve vlasech znamenají, že proces stárnutí začal a je vidět hned na první pohled. Namístě je u některých slavných osobností sáhnout po barvě a kštici opět dodat mladistvý vzhled. Ovšem někteří slavní se rozhodli jít proti proudu a své šedé vlasy hrdě přiznat. Podívejte se, kteří to jsou a jak vypadají.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Šediny jsou naprosto přirozenou součástí života a naštěstí si stále více začínáme uvědomovat, že máme volbu a nemusíme hned sahat po barvě na vlasy, pokud nechceme.

Stejně tak to udělala bývalá topmodelka Paulina Pořízková, která se chystá po čase zpět do České republiky, aby zde představila svou novou knihu. A před odletem si zašla i ke kadeřníkovi. Ne však, aby zamaskovala šediny, právě naopak. Díky melíru její šedivé vlasy přirozeně splynuly s ostatními. Právě Pořízková je jednou z žen, které se stárnutí nebojí a ukazují, že i ve zralém věku a bez úprav může být žena krásná.

Výhoda toho, že se oprostíte od barev na vlasy, je především ta, že ušetříte spoustu času, peněz a dost možná i nervů. Navíc se vyhnete umělým barvivům a těžkým kovům, které jsou v barvách na vlasy obsaženy. Pomůžete tak nejen sobě, ale i přírodě.

Pořízková ovšem není jediná, která na barvení vlasů zanevřely. Podívejte se na další celebrity, které se rozhodly své šediny naopak přiznat. 

reklama
reklama
reklama