reklama

Celebrity a jejich zásnuby. Kdo dostal největší diamant a komu se zásnuby nepovedly?

Victoria Beckhamová má údajně hned 14 zásnubních prstenů, které posbírala během více než dvacetiletého manželství s Davidem Beckhamem. Paris Hiltonová o svůj 20karátový diamant málem přišla na jednom večírku. A Angelina Jolie čekala na zásnubní prsten od Brada Pitta rok.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Hned 14 zásnubních prstenů od Davida Beckhama vlastní módní návrhářka Victoria Beckhamová. Jejím prvním byl v roce 1998 tříkarátový diamant ve tvaru markýzy na zlatém kroužku. 

To vévodkyně Kate si na zásnuby s princem Williamem musela počkat osm let. Princ jí v roce 2010 daroval 18karátový oválný safír ohraničený 14 diamanty, který nosila jeho matka lady Diana.

Vévodkyně Meghan zase od prince Harryho dostala prsten od šperkařství Cleave & Co., který navrhl sám. Jsou na něm tři diamanty - jeden z Botswany, kde byli snoubenci na dovolené, a dva, jež patřily princezně Dianě.

Krásný a drahý prsten ovšem neznamená šťastné manželství. Své o tom ví třeba Angelina Jolie, jež od Brada Pitta dostala 16karátový prsten na míru od klenotníka Roberta Procopa. Jeho výroba údajně trvala rok. Pitt požádal herečku o roku v dubnu 2012 a vzali se dva roky nato. Pár se rozešel v roce 2016 a jejich rozvod byl dokončen teprve vloni.

Podívejte se na další zásnubní prsteny celebrit. 

reklama
reklama