reklama

Rozepnutá košile, tenisky a odvážné šaty. Manželé Bieberovi se setkali s Macronem

Při návštěvě romantické Paříže si manželé Bieberovi udělali malou zastávku v Elysejském paláci, aby se setkali s hlavou státu. Téma setkání bylo jasné.

Manželé Justin a Hailey Bieberovi se setkali s francouzským prezidentem.
Manželé Justin a Hailey Bieberovi se setkali s francouzským prezidentem. | Foto: Reuters

Manželé Justin a Hailey Bieberovi se setkali s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem a jeho manželkou v Elysejském paláci, oficiálním sídle prezidenta v Paříži.

Prezident Emmanuel Macron přijal manžele Bieberovy u příležitosti hudebního festivalu Fête de la musique, který se koná od roku 1982 v druhé polovině června. O setkání s francouzskou hlavou státu požádal sám zpěvák. A není to poprvé, co prezident přijal návštěvu mezinárodní hudební hvězdy. V roce 2017 hostil například barbadoskou zpěvačku Rihannu.

Známý zpěvák, žijící v Los Angeles, Justin Bieber je francouzsko-kanadského původu a navštěvoval francouzskou jazykovou základní školu. Od té doby si zachoval alespoň určitou konverzační francouzštinu. Do Francie se zpěvák rád vrací, naposledy ji navštívil na své 27. narozeniny v březnu tohoto roku.

Kanadská popová hvězda zvolila ležérní business styl - šedý oblek (bez kravaty) s rozepnutou košilí a zlatým řetězem kolem krku Bieber doplnil modrými teniskami sportovní značky Nike. Manželka a modelka Hailey Bieberová vsadila na odvážné béžové šaty od LaQuana Smithe a veganské šněrovací sandály na podpatku značky Femme Los Angeles. Vlasy měla elegantně sepnuté v těsném drdolu. Svůj look po odchodu doplnila slunečními brýlemi od návrhářky Lindy Farrowové. 

Podle francouzské zpravodajské sítě BFMTV páry diskutovaly o otázkách "mládeže".

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama