reklama

Alex Mynářová prozradila, co jí vadí na jejím manželovi, hradním kancléři Mynářovi

Sedm let je moderátorka Alex Mynářová provdaná za hradního kancléře Vratislava Mynáře. Ani za tu dobu se ale nedokázala smířit s jeho zlozvykem - vulgarismy. Ona sama je prý ze zásady nepoužívá.

Foto: Profimedia.cz

O tom, co by moderátorka Českého rozhlasu Alex Mynářová na svém manželovi změnila, má jasno. "U nás obecně platí, že protiklady se přitahují," prohlásila o hradním kancléři Vratislavu Mynářovi s tím, že jedním z největších rozdílů u nich doma je jejich slovník.

"Občas používá dosti jadrné výrazy a ani po těch letech jsem si na to nezvykla. Moji rodiče vulgarismy nepoužívali a nemám je ve slovníku ani já," uvedla Mynářová pro server Život v Česku. Dále prozradila, že se u nich nenajde ani žádný milovník vaření. "Nevařím ráda, to se musím přiznat. Přísloví 'Odříkaného chleba největší krajíc' ovšem sedí. Vařím téměř každý den, mám rodinu a ta má pořád hlad," dodala moderátorka s tím, že její muž velmi pravděpodobně ani neví, kde mají v kuchyni uložené hrnce.

Jméno Vratislava Mynáře v posledních letech často zaznívá v souvislosti s kauzami, jako je jeho chybějící bezpečnostní prověrka, výhrůžný dopis bývalému šéfovi Senátu Jaroslavu Kuberovi, skartování tajných dokumentů a další. Na to si prý jeho žena už zvykla a žádný z případů, který se jejího muže týká, komentovat nehodlá.

Kromě toho, že je její partner v hledáčku médií, se okolo něj točí i plno jiných žen. "Těší mě, že jsem s někým, o koho je zájem," řekla k tomu v rozhovoru Mynářová a ujistila, že na svého partnera nežárlí. Ani ona si prý na nezájem opačného pohlaví nemůže stěžovat, a tak se nabízí otázka, zda se s žárlivostí potýká její manžel. "Nejsem si jistá, jestli o těch nápadnících ví," dodala s úsměvem devětatřicetiletá moderátorka.

Alex Mynářová se se svým manželem seznámila v době, kdy pracovala pro Českou televizi. Pověstná jiskra prý přeskočila během letmého setkání na chodbě televize, kam byl Mynář pozván jako host jednoho z pořadů. Mynářová následně kvůli vztahu s vysokým státním úředníkem svůj post ve veřejnoprávní televizi opustila. Před sedmi lety se vzali v Osvětimanech, kde Mynář vlastní penzion a restauraci. Dnes spolu manželé vychovávají dva syny - Vratislava a Viktora.

Teršová: Sudety jsou pořád tak trochu chudé a zastrčené. Aš je pro mě hezký zapadákov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama