reklama

Drobnost na balkon, kterou potřebujete

Německý designér Michel Hilgers nepřišel na nic světoborného, ale dotáhl k dokonalosti něco, co se může stát hitem malých balkonů.

Foto: Profimedia.cz

Německý designér Michel Hilgers nepřišel na nic světoborného, ale dotáhl k dokonalosti něco, co se může stát hitem malých balkonů.

U nás v redakci už víme, že téma balkonu vždy táhne, balkon či terasu má totiž snad každý druhý Čech a z těch většina dbá, aby takový balkon i terasa sloužili svému účelu a vypadaly k světu.

Účel balkonu a teras je jasný: Zóna relaxace a odpočívání, čtení, pití kávy, vína, grilování, posezení z přáteli. Obzvlášť počasí, které vládne v těchto dnech plní balkony i terasy. Kdo letos ještě negriloval, že ano?

Čtěte také: 10 vychytávek pro váš balkon!

A tak si neměcký designer Michel Hilgers řekl, že se na tuto součást bydlení zaměří a vymyslí cosi, co by pobyt na vzduchu zpříjemnilo a svým majitelům posloužilo, jako odkládací či pracovní plocha.

Květináč nebo bar?

Přišel s podnosem/poličkou s integrovaným "květináčem" (kdo letos ještě neviděl do dáli zářit muškáty?), kterou lze snadno namontovat na balkonové či jiné zábradlí do šířky 60 mm. Proč je slovo "květináč" v uvozovkách? Protože místo květin můžete do květináče nasypat led a použít ho tak jako chlazení pro láhev vína či šampaňského.

Zvýšené boční stěny nabízí ochranu před větrem, výška stolu je samozřejmě závislá na výšce samotného zábradlí. Materiál je de-facto nezničitelný (recyklovatelný polyetylén), odolný proti povětrnostním vlivům.

Za kolik tento balkonbar/stolek/květináč pořídíte? V Německu stojí cca 138 EUR, tedy 3450 Kč

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

7 pomocníků na zahradu. Usnadní vám práci!

Jak si zařídit zahradní kuchyni, radí odborník

Přehřátí vašich mazlíčků: Příznaky a první pomoc

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama