reklama

Dejte starým věcem nový smysl s Barevnou hrou recy-věcí

Právě běží již 3. ročník kreativní soutěže pro veřejnost Barevná hra recy-věcí. Mottem soutěže je ukázat, jak lze vdechnout starým a nepotřebným věcem nový život.

Foto: Žena

Právě běží již 3. ročník kreativní soutěže pro veřejnost Barevná hra recy-věcí. Mottem soutěže je ukázat, jak lze vdechnout starým a nepotřebným věcem nový život.

Často přitom stačí jen dobrý nápad, štětec a vhodný nátěr. Novinkou letošního ročníku je otevření dvou soutěžních kategorií - pro jednotlivce a pro skupiny. K účasti láká nejen zajímavé téma, ale také atraktivní odměny - hlavní výherci obou kategorií získají 50 000 korun českých. Druhým překvapením je letos možnost zakoupení výrobků přihlášených do soutěže přímo od soutěžících.

Češi jsou národ kutilů. Říká se o nás, že raději věci opravíme, než vyhodíme. Někteří z nás nejraději tráví svůj volný čas prací na zahradě nebo v dílně a traduje se, že máme zlaté ručičky. Přesně těmto kutilům, kreativním a manuálně zručným lidem navrhla značka Balakryl soutěž na míru.

Přihlásit do soutěže se může každý, kdo zapojí fantazii a pomocí Balakrylu a drobných úprav předělá starou věc na novou. Takovou "recy-věc" stačí již jen jednoduše přihlásit prostřednictvím registrace na stránce balakryl.cz/soutez a nahrát fotografie "před" a "po". Autor nejzajímavější realizace získá 50 000 Kč.

Výrobky je možné přihlašovat od 27. 4. 2015 do 27. 6. 2015. Poté odborná porota vybere desítku finalistů a o celkovém vítězi rozhodne hlasování veřejnosti. Jednou z podmínek k účasti v soutěži je využití barev Balakryl, takže součástí registrace musí být i účtenka dokazující jejich nákup. I ti finalisté, kteří se nestanou vítězi, budou odměněni zajímavými věcnými cenami.

"Soutěž je pro všechny, kteří rádi tvoří, mají nápady, jak dát starým věcem nový smysl, chtějí se pochlubit svými výtvory a především chtějí s ostatními sdílet radost z kreativní a inspirativní práce," říká designér a člen odborné poroty Aleš Poláček.

Více informací k soutěži, podmínky účasti a kompletní pravidla naleznete na balakryl.cz/soutez.

Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak recyklovat staré věci? Struhadla, láhve, pneumatiky...

Inspirujte se: Paletový nábytek na zahradu i do interiéru

Malý balkon: Tady je 16 tipů, jak ho vybavit

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama