reklama
 

Co je hypotékomat: Je to skutečně jednoduché?

Nabídku hypotéčních úvěrů a refinancování hypoték na tuzemském trhu rozšířila možnost uzavřít výhodnou fixní hypotéku přímo z domova.

Foto: Isifa.cz

Chcete si pořídit nové bydlení? Najít vhodnou hypotéku je snazší. Nabídku hypotéčních úvěrů a refinancování hypoték na tuzemském trhu rozšířila možnost uzavřít výhodnou fixní hypotéku přímo z domova.

Koncem loňského roku totiž spustila společnost NetRoad s.r.o. provoz nového webového projektu Hypotekomat.cz, internetového poradce a zprostředkovatele hypotečních úvěrů a refinancování hypoték. Kdo chce stavět, nebo kupovat byt, má šanci ušetřit čas s běháním po bankách.

Hypotékomat tak nabízí v současné době jedny z nejvýhodnějších fixních hypotečních úvěrů od většiny předních finančních institucí působících na českém trhu s aktuální úrokovou sazbou 3,09 %. Hypotékomat poskytuje klientům komplexní servis a tím šetří jejich čas a finance.

Snaha o jednoduchou a transparentní cestu 

Hypotéku vyřešíte v pohodlí svého domova a nemusíte tak sami obcházet všechny banky, abyste získali nejvýhodnější nabídku. Díky vysokému počtu žádostí a objemu zprostředkovaných hypoték vyjedná ty nejlepší možné podmínky, dokonce nižší úrokové sazby v porovnání s přímou nabídkou jednotlivých bankovních domů.

Nabídka hypotečních a finančních služeb v České republice je velmi široká a pestrá. Hypoteční úrokové sazby jsou dnes rekordně nízké, je ale velmi obtížné se v takovém množství nabídek zorientovat a zároveň mít jistotu, že nabízený produkt neskrývá další neprůhledné poplatky. Mimo to, obcházení bank je časově náročná záležitost a vyhledávání na internetu nepřehledné. Na tuto situaci reagují tvůrci projektu Hypotékomat. Jeho hlavní myšlenkou je zprostředkovat žadatelům o úvěr co nejjednodušší a nejtransparantnější cestu, která bude pro klietny jak časovou, tak finanční úsporou.

Co udělat

Jsme se zeptali Marka Nebesáře, jednatele společnosti. „Pro získání hypotéky u nás stačí vyplnit jednoduchý formulář. Makléři klientům se vším poradí a vyřídí většinu náležitostí za ně. Krom časové úspory nám šlo zejména o poskytování profesionálních a komplexních služeb. Proto také nabízíme jen prověřené hypotéky od důvěryhodných a spolehlivých finančních institucí, díky nimž jsme schopni poskytnout hypoteční úvěr šitý na míru širokému spektru klientů," řekl k hlavní myšlence vzniku projektu.

Na stránkách naleznete 3 druhy formulářů:

  1. Poptávkový formulář - chci hypotéku
  2. Rychložádost - zadat poptávku
  3. Žádost o refinancování kombinovaná s kalkulačkou refinancování  

První a hlavní formulář Chci hypotéku slouží k projevení zájmu o úvěr. Ten požaduje po žadatelích vyplnit jen takové údaje, které vedou ke zprostředkování nejvýhodnějšího řešení. Ačkoliv se může zdát zpočátku obsáhlý, v konečném důsledku je jeho forma úsporou času.

Druhý, zjednodušený formulář Rychložádost, je určen klientům, kteří mají specifické požadavky a nepoptávají standardně nabízené produkty. Jeho vyplnění trvá méně než jednu minutu.

Pro ostatní, kteří již mají hypoteční úvěr s blížícím se koncem fixace, je tu aplikace kalkulačka refinancování kombinovaná se žádostí o refinancování. Kalkulačka slouží k výpočtu úspory, pokud se rozhodnete svůj stávající úvěr refinancovat s Hypotékomatem.cz.  

Předběžná kalkulace

Jakmile vyplníte jeden z výše uvedených formulářů, hypoteční specialisté pro vás připraví předběžnou kalkulaci s nabídkou. Tu obdržíte emailem společně s několika tipy a doporučeními, které mohou být pro řešení nové hypotéky a bydlení samotného cenným zdrojem informací. Následně budete nezávazně telefonicky kontaktováni hypotečním specialistou. Pokud budete s nabídkou spokojeni, makléř si s vámi sjedná osobní schůzku.

Schválení úvěrů

Na osobní schůzce makléř zjistí všechny potřebné parametry a požadavky klienta pro vytvoření závazné objednávky, kterou následně schvaluje tzv. scoringové oddělení banky poskytující úvěr.

Klíčové výhody Hypotékomatu

Jedny z nejnižších úrokových sazeb - díky vysokému objemu žádostí a zprostředkovaných hypoték, tedy velké profinancované částky, je Hypotékomat schopen vyjednat u bank ty nejlepší možné podmínky a nabídnout tak jednu z nejnižších úrokových sazeb, často dokonce nižší v porovnání s přímou nabídkou od bank.

Úspora času a financí - hypotéku vyřešíte v pohodlí svého domova, nemusíte tak sami obcházet všechny banky, abyste získali nejvýhodnější nabídku.

Makléři řeší vše za vás

Komplexní servis - Hypotékomat zastřešuje komplexní servis hypotečních služeb, počínaje předběžnou konzultací s hypotečním specialistou a konče zhotovením kupní smlouvy na nemovitost. 
Důvěryhodnost - je postavena na spokojenosti klientů a dlouhodobé spolupráci s předními bankovními domy v České republice.
Profesionalita - Hypotékomat zaměstnává jen profesionální makléře s dlouholetými zkušenostmi, kteří jsou schopni odborně zpracovat poptávky všech klientů.   
Jednoduchost - webové stránky jsou přehledné, jednoduché a neobsahují žádnou reklamu. Obsahují jen relevantní informace, které nematou zákazníky.

Více informací najdete na hypotekomat.cz

foto: Isifa.cz

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama