reklama

"Ani se nepřibližuj!" Obtěžování ženy v posilovně mělo pro muže nečekanou dohru

Uživatele sociální sítě TikTok šokovalo video, ve kterém influencerku Chelsie Gleasonovou obtěžoval muž v posilovně. Nejprve jí adresoval nemístné poznámky a nakonec se pokusil narušit její intimní zónu. Incident skončil jeho zatčením a zákazem posilovnu znovu navštívit. Žena, kterou na TikToku sleduje přes 100 tisíc lidí, se o nepříjemnou zkušenost s fanoušky sama podělila.

Nepřibližuj se ke mně. Tiktokerku v posilovně obtěžoval muž, záznam viděly miliony lidí. | Video: TikTok/Chelsie Gleason

Video, které má na TikToku přes 18 milionů zhlédnutí, zachycuje influencerku Chelsie Gleasonovou v posilovně. Zatímco cvičí s činkami, v pozadí jde slyšet hlas muže, který jí něco říká. Konkrétní slova nelze kvůli hluku rozeznat a žena na ně nijak nereaguje, protože má v uších sluchátka.

V závěru videa však diváci mohou zahlédnout, jak neznámý muž přichází do vzdálenosti, která Gleasonové není příjemná. Jakmile si ho všimne, položí činky a zakřičí na něj, ať se nepřibližuje. Ze záběrů je patrné, že muž influencerku obtěžoval, což potvrzuje i popisek pod videem, kde Gleasonová uvádí, že "být ženou je občas sranda". Píše o tom zábavní web HITC.

Den po zveřejnění prvního videa Gleasonová na TikToku sdílela další, v němž detailně vysvětlila, co se stalo. S mužem, který za ní přišel, se podle svých slov setkala již dříve, a přestože na ni nejdřív působil mile, posléze si všimla, že o ostatních návštěvnících posilovny šíří pomluvy a často to s nimi dost přehání.

Podle influencerky dokonce prohlašoval, že s ním zpěvačka Taylor Swiftová čeká dítě, a označil ji za "zrádkyni" a "d**ku". Podobné útoky od muže slýchala skoro dva měsíce, než se s nimi konečně rozhodla svěřit veřejně.

V posledním videu, kde se k incidentu vyjadřovala, pak Gleasonová informovala, že muže zatkla policie poté, co jeho chování nahlásili zaměstnanci posilovny. Policisté následně zjistili, že na něj byl už jednou vydán zatykač kvůli obvinění z pronásledování jiné ženy.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama