reklama

Velká letní soutěž o tři kartony likéru Cointreau: Vyhrajte a pobavte se

Rádi soutěžíte a milujete dobré pití? Pak se zapojte do pokračování naší velké letní zábavné soutěže o tři kartony likéru Cointreau [kuantró], které vystačí na přípravu 315 drinků Cointreau Fizz.

Foto: archiv PR

Hledáte-li v horkém počasí pro své chvíle pohody to pravé letní osvěžení a povzbuzení, vsaďte na skvělý drink Cointreau [kuantró] Fizz. Je to lehký koktejl namíchaný z těch nejlepších ingrediencí. Skvěle se hodí na venkovní posezení s přáteli nebo rodinou, a navíc se velmi snadno namíchá. 

Jeho základem je prémiový francouzský pomerančový likér Cointreau, který miluje (nejen) pařížská smetánka už od roku 1875. Ikonická klasika z Francie se stala fenoménem, který dobyl svět. Dodnes se vyrábí podle původní receptury bez přídavku konzervantů a barviv.

Likér Cointreau se stal hitem letošního léta v Česku, když přišel s recepturou drinku Cointreau Fizz. Není divu. Jemná kombinace hořkých a sladkých pomerančů si podmaní každého, kdo miluje minimalistické trendy koktejly. Lehké je nejenom jeho složení, ale i příprava, kterou zvládne opravdu každý.

Jak si drink namícháte?

  1. Naplňte sklenici ledem a přidejte 4 cl Cointreau.
  2. Vymačkejte šťávu z ½ limetky.
  3. Dolijte 10 cl sody.
  4. Promíchejte a dozdobte měsíčky limetky.

Nechte se unést lehkostí drinku Cointreau Fizz i vy a zapojte se do naší soutěže o tři kartony likéru, z něhož si namícháte ten nejlepší koktejl letošního léta.

Jak se zapojit do soutěže?

  • Podmínky jsou jednoduché. Namíchejte si svůj letní drink Cointreau Fizz a vychutnejte si jeho lahodnou chuť. Ať už sami, nebo s přáteli, kdekoli a jak vám to bude příjemné.
  • Nezapomeňte pro nás vše zaznamenat. Zajímá nás, jak vám drink chutná, jak jej připravujete i jak si ho pak vychutnáváte. Do pátku 2. 8. 2019 proto vytvořte fotoreport nebo video, které nám pošlete do redakce na adresu [email protected]. Nezapomeňte napsat i vaši recenzi, krátké hodnocení, jak vám Cointreau Fizz chutná.
  • Do soutěže bude zařazen každý, kdo pošle recenzi a video nebo fotoreport z přípravy.
  • V termínu od 3. 8. do 9. 8. uveřejníme ty nejpovedenější a nejoriginálnější videa nebo fotoreporty, ze kterých vybereme tři vítěze. Ti od nás obdrží po jednom kartonu likéru Cointreau (jeden karton obsahuje šest lahví). 

Likér Cointreau koupíte ve všech dobrých obchodech. Koktejl Cointreau Fizz vám rádi namíchají v barech, na letních zahrádkách, náplavkách a klubech. Nejdříve máte problém slovo Cointreau [kuantró] vyslovit, a pak už na něj nikdy nezapomenete.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama