reklama

Testovali jsme náramek Galaxy Fit e: Pomůže k lepší kondici, motivuje a baví

Vyznáváte aktivní životní styl, jste sportovním nadšencem a chcete v průběhu dne i při vašich sportovních výkonech sledovat svůj výkon a kondici? Pak je náramek Galaxy Fit e ideální volbou. V redakci jsme právě tento výrobek testovali. Co všechno umí a pro koho je vhodný?

Foto: archiv PR

V redakci jsme aktivní, máme rádi výzvy, novinky a nejrůznější vychytávky. Proto jsme uvítali možnost otestovat náramek Galaxy Fit e od společnosti Samsung.

Náramek Galaxy Fit e

  • Náramek je lehký, stylový s moderním designem.
  • Má spoustu praktických funkcí.
  • Je intuitivní, snadno se ovládá i nabíjí.
  • Motivuje, podporuje i radí.
  • Dá se pořídit ve více barevných variantách.
  • Je vhodný pro všechny typy sportovních nadšenců, od příležitostných po vysoce aktivní sportovce.
  • Využít můžete aplikaci Samsung Health a rozšířit tak možnosti náramku.
  • Bude vás bavit a pomůže zlepšit fyzickou i psychickou kondici.

Náramek Galaxy Fit e, který jsem tři týdny testovala, mne nadchl. Krom toho, že se mi (jako trochu marnivé ženě) líbil jeho sportovně elegantní design, mne také doopravdy motivoval už jen tím, že jsem si docela obyčejně měřila kroky. Pokaždé, když jsem - většinou na konci dne - dosáhla nastaveného počtu, případně, když mne náramek "pochválil" za skvělé tempo či sportovní výkon, měla jsem ze sebe dobrý pocit.

Náramek toho ale umí o mnoho víc než jen měřit a spokojeně zavrnět. Ovládá se zcela intuitivně, a přestože jako správná žena nečtu návody, pokaždé jsem našla či nastavila vše, co jsem potřebovala. V aplikaci Samsung Health, kterou jsem si k náramku stáhla do mobilu, jsem následně měla možnost ručně vybrat některou z více než 90 přednastavených aktivit, kterou pak chytrý náramek začne vždy automaticky sledovat.

Plně jsem Galaxy Fit e využila i při svém běžeckém tréninku, kdy jsem si svou aktivitu a dosažený výkon následně mohla podrobně prostudovat a rozebrat. 

Co mne také hodně bavilo, byl monitoring nočního spánku a sledování míry stresu během dne. Opravdu to fungovalo a například v okamžiku (mého klasického) "nestíhání" mi náramek potvrdil, že se má duševní pohoda povážlivě naklonila. A jako řešení mi nabídl i možné dechové cvičení na utišení neutěšeného stavu. 

Kromě sportovních aktivit a "klasických" funkcí lze náramkem přijímat různá upozornění a pohodlně jej propojit se svým mobilním telefonem. Můžete mít přehled o přijatých SMS zprávách, sladit náramek s kalendářem, mít přehled o počasí, zaznamenávat vypité množství vody či kávy. A před vodou - díky voděodolnosti výrobku - jej nemusíte chránit.

Pokud cestujete do jiného časového pásma, Galaxy Fit e automaticky zobrazí dva ciferníky hodin, takže se snadněji zorientujete v denním rozvrhu. 

Připraveno ve spolupráci se společností Samsung.

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama