reklama

Soutěž o testovací balení drinku Cointreau Fizz: Vyhrajte a pobavte se

K létu patří party, posezení s přáteli a chvíle pohody zpříjemněné osvěžujícím drinkem. Zapojte se do naší soutěže a můžete vyhrát balíček na přípravu drinku Cointreau [kuantró] Fizz.

Foto: Coinreau

Hledáte v horkém počasí pro své chvíle pohody to pravé letní osvěžení a povzbuzení, vsaďte na skvělý drink Cointreau [kuantró] Fizz. Je to lehký koktejl namíchaný z těch nejlepších ingrediencí.     

Jeho zákadem je prémiový francouzský pomerančový likér Cointreau. Lehké je nejenom jeho složení, ale i jeho příprava, kterou zvládne opravdu každý. Nechte se unést lehkostí drinku Cointreau Fizz i vy. Zapojte se do naší letní soutěže a vyhrajte jeden z testovacích balíčků, který obsahuje láhev likéru Cointreau, láhev vody Perrier, 2 skleničky v krabičce a limetky

Jak si drink namícháte?

  1. Naplňte sklenici ledem a přidejte 4cl Cointreau [kuantró].
  2. Vymačkejte šťávu z ½ limetky
  3. Dolijte 10cl sody
  4. Promíchejte a dozdobte měsíčky limetky.

Likér s dlouhou tradicí

Až si budete vychutnávat skleničku lahodného Cointreau Fizz, vzpomeňte si na Édouarda Cointreau, který za tímto nápojem stojí. Tento mistr destilace a nadšenec s výjimečným citem a vkusem založil v roce 1849 továrnu na výrobu destilátů Cointreau ve městě Angers, v údolí řeky Loiry ve Francii. Likér Cointreau byl prvním úspěchem Édouarda Cointreau a zajistil mu pověst vizionáře. Po prvním doušku, kdy nápoj ochutnáte, pochopíte, proč tomu tak je.

Soutěžte ve dvou fázích

O co a jak se tedy hraje?

  • První fáze trvá od 26.6. do 10.7. 2019 a deset z vás může vyhrát testovací balení drinku Cointreau Fizz. Stačí jen vyplnit otázky v soutěži a poslat fotografii, jak byste si nápoj vychutnali. 
  • Druhá fáze trvá od 24.7. do 7.8. 2019. Pokud postoupíte do tohoto druhého kola, zašleme vám testovací balení a tři z vás mohou následně soutěžit o hlavní mega výhru. Jde o karton výjimečného drinku Cointreau Fizz, z něhož můžete připravit až 120 dalších nápojů, které vás osvěží během horkých letních dní. Podmínkou bude, abyste napsali na adresu [email protected], jak jste si drink z testovacího balení připravili a užili a jaký z něj máte pocit. To vše stačí doplnit sérií fotek nebo videa.

První kolo soutěže: Vyplňte kvíz a nahrajte fotku, jak byste si drink užili

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama