reklama

Bílá dýně, samet a barvy drahokamů: Největší svatební trendy pro letošní podzim

Chystáte podzimní svatbu a hledáte inspiraci? Podívejte se, jaké jsou ty největší podzimní trendy.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Kde je psáno, že se musíte vdávat pouze na jaře nebo v létě? Svatby na podzim nebo v zimě jsou stále více trendy. Proč je dobré nad touto variantou zauvažovat?

Největším benefitem podzimní veselky je bezesporu volba místa. Zatímco nejlepší lokace praskají v létě ve švech a rezervovat je musíte ideálně rok dopředu, na podzim je situace mnohem lepší. Vzhledem k nevyzpytatelnému a chladnějšímu počasí je ale přece jen lepší volit spíše prostory v teple a pod střechou. Třeba někde, kde jsou velká okna s výhledem na barevnou přírodu.

Barvy, kam se podíváš

Podzim je krásně barevný. To je další výhodou svatby, kterou se právě v tomto období rozhodnete uspořádat. Obřad i hostina nemusí proběhnout pod širým nebem, ale fotky si v přírodě pořídit můžete. A věřte, že šikovný fotograf vám udělá originální snímky i v den, kdy bude mlha a pošmourno. Naopak, nostalgická a podmanivá atmosféra udělá na fotkách zázraky.

Bílá být nemusíte

Pokud vás neláká klasická sněhobílá róba, je pro vás tohle roční období ideální volbou. Zkuste sebe i ženicha obléknout do šatů zemitých podzimních barev, jako je například zlatavá, bordeaux, oranžová, rudá, nebo zvolte alespoň výraznější doplňky v těchto odstínech. 

Jaké jsou největší svatební trendy letošního podzimu? Projděte si naši grafiku a inspirujte se.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama