reklama

Triky k dokonalé postavě na Instagramu. Influencerka ukazuje, jak oklamat sledující

Sociální sítě jsou plné fotografií, ze kterých sledující snadno získají pocit, že oni jediní nemají dokonalou postavu, kterou by teď v létě mohli vystavit v plavkách. Stačí ovšem pár triků a všechno je jinak.

Prohlédnout grafiku
Foto: Instagram Dany Mercer

Šestatřicetiletá americká novinářka, bývalá šéfredaktorka časopisů Women's Health a Men's Health a influencerka Danae Mercerová, kterou na Instagramu sleduje skoro dva a půl milionu lidí, se rozhodla veřejně ukazovat jednoduché fotografické triky, díky nimž může mít na snímcích každá žena proporce modelky.

Tématu zdravého přijetí těla se věnuje dlouhodobě a čerpá i z vlastní zkušenosti, kdy během studia na vysoké škole prošla poruchou příjmu potravy. Po smrti maminky se u ní rozvinula anorexie. 

"Vím, že příspěvky na sociálních sítích nemohou zabránit tomu, aby se u někoho vyvinula porucha příjmu potravy, ale mohou pomoci utvářet jeho chápání toho, co je krásné, oslavované - a normální. A pokud mohu sehrát byť jen malou roli a někomu pomoct, aby neprošel tím, čím jsem si prošla já, budu spokojená," řekla v rozhovoru pro womenshealth.

Na její fígle se podívejte do naší galerie.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama