reklama

Michelle Obamová chystá podcast o zdraví a vztazích. Bude upřímný a otevřený, slibuje

Bývalá první dáma USA se ve svém novém počinu chce věnovat všem otázkám, na které "se snažíme odpovědět v našem životě". První díl by měl vyjít na konci července.

Foto: Reuters

Bývalá americká první dáma Michelle Obamová chystá podcast, v němž se chce věnovat zdraví a vztahům. Jeho premiérový díl si zájemci budou moci poslechnout 29. července prostřednictvím streamingové služby Spotify, informovala dnes agentura AP.

Obamová doufá, že její podcast poskytne prostor "probrat co největší množství otázek, na které se snažíme odpovědět v našem životě". V jednotlivých příspěvcích chce se svými hosty mluvit otevřeně a upřímně o vztazích a zdraví.

Agentura AP uvádí, že The Michelle Obama Podcast je prvním výsledkem spolupráce mezi službou Spotify a produkční společností Higher Ground, kterou založila Obamová společně se svým manželem Barackem, píše AP.

Jako podcast lze označit audio obsah, který posluchači odebírají a poslouchají přes internet v libovolném čase, na rozdíl od poslechu rozhlasového vysílání.

Společnost Netflix v květnu uvedla dokumentární film Becoming (Můj příběh) o Michelle Obamové. Částečně vznikl podle stejnojmenných memoárů bývalé první dámy, které se ve Spojených státech staly bestsellerem.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama