reklama

Léčivá moc kamenů: Návod, jaký je vhodný právě pro vás

Skoro každá žena, co znám, je hrdou majitelkou nějakého náramku, přívěsku nebo náušnic z minerálů. Někdo jim přisuzuje kouzelnou moc, jiný se na ně dívá skepticky. Jak to s jejich "kouzlením" tedy je?

Foto: iStock

O energii drahých kamenů bych opravdu nepochybovala, lidé, kteří se v nich vyznají lépe, umí rozlišit, pro koho je který kámen vhodný, jak s ním pracovat, na jaká místa ho přikládat a podobně.

Protože řeč drahých kamenů je opravdu náročná a v jednom článku není možné zachytit vše, rozhodla jsem se vám dát návod, jaký kámen je vhodný právě pro vás v rámci vašeho slunečního znamení.

Kameny se musí čistit

Když už si nějaký podpůrný kámen pro sebe pořídíte, je důležité o něj trochu pečovat. Jsou kameny, které stačí minutku dvě promýt v proudu studené vody, některým polodrahokamům dělá dobře dobití na sluníčku, jiné se zase nabíjejí energií v drůzách jiných minerálů. Je to různé a tak asi nejuniverzálnější návod je "naložit" vybraný kámen na 48 hodin do mističky s vodou a trochou soli. Měl by se tak očistit od negativních vlivů, které nalapal než se dostal k vám.

Zjistěte v galerii, jaký kámen se podle znamení zvěrokruhu hodí pro vás i vaše blízké. 

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama