reklama

Chřipka a jiná očkování: Ptejte se online doc. Maďara

Prasečí, ptačí, nebo letos nějaká jiná? Má smysl očkování proti chřipce? A jaké další vakcíny chrání před nebezpečnými infekcemi, které číhají všude kolem nás? Ptejte se odborníka online!

Foto: Isifa/Thinkstock

Chřipky už útočí ze všech stran. Kromě těch sezónních se před časem na Východě znovu objevila hrozba prasečí chřipky, ale lidé se jakoby zapomněli bát. Má smysl dát se očkovat?

Ptejte se nyní!

Je právě nejvyšší čas! Na otázky kolem vakcín proti chřipce i na očkování proti jiným přenosným chorobám se můžete ptát známého odborníka, docenta Maďara.  Dozvědět se můžete i o vakcínách před zimními cestami za teplem do exotických zemí.  

Online rozhovor začne dnes, tj. ve čtvrtek 3. listopadu 2011, kolem 13. hodiny, kdy bude docent Maďar hostem naší redakce a zhruba hodinu bude odpovídat na vaše dotazy. Ty můžete začít posílat už nyní.

Náš odborník

 MUDr. Rastislav Maďar je vedoucím lékařem Očkovacího centra v Ostravě-Hrabůvce a odborným garantem největší sítě očkovacích center Avenier, která jsou současně i ambulancemi cestovní medicíny v České republice. Specializuje se na epidemiologii, prevenci a kontrolu infekčních nemocí, cestovní a tropickou medicínu.

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama