reklama

8 tipů na lepší sex: Jak skoncovat s rutinou v posteli

Ožehavé, ale velmi žádané téma... Jak si vylepšit sex, co vyzkoušet, čemu se raději vyhnout a čím partnera co nejvíc vzrušit? Nejste-li příliš prudérní a téma vás zajímá, pak pokračujte ve čtení.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Sex je přirozenou a zdravou součástí života a uspokojená žena je vždy krásnější než ta, které milování chybí. Nejde ani tak o vizáž jako takovou, ale spíše o energii, která od ní do okolí proudí. Totéž platí i u mužů. Přitažlivější bude rozhodně ten, který působí uvolněně a "v pohodě". Dobrým sexem toho lze dosáhnout.

  Sex uvolňuje napětí – láska ho způsobuje. Woody Allen Jak si vylepšit sex, žena.cz

Sex, vztahy, milování jsou nejčastějším tématem většiny žen, ale překvapivě i mnoha mužů. Vždyť jde o téma blízké snad každému, ačkoliv ne každý mu přisuzuje stejnou důležitost. Ať to máte tak nebo jinak, snad mi dáte za pravdu, že dobrého sexu se člověk nepřesytí a každý stereotyp je po čase nuda.

Pokud se sexuální rutině chcete vyhnout, prolistujte si naši grafiku a nechte se inspirovat více či méně obvyklými tipy.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama