reklama
 

5 největších chyb při hubnutí: kterou z nich děláte vy?

Pořád se snažíte zhubnout, a bez úspěchu? Třeba děláte někde nějakou chybu, kvůli které jste se ocitli v bludném kruhu. Někdy stačí jen málo a vytoužená kila půjdou dolů rychleji, než si myslíte.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Diety, omezení a výčitky. Zní vám to povědomě? Právě ty jsou častou příčinou toho, že nadbytečná kila nechtějí pryč. Výživová poradkyně Zuzana Mařanová radí, na co si dát při hubnutí pozor, aby se vaše snažení konečně setkalo s úspěchem. Pročtěte si naši grafiku.

Zuzana Mařanová

Zuzana Mařanová

Výživová poradkyně a zakladatelka firmy Jezte chytře Zuzana Mařanová, prošla sama několika obdobími, kdy její váha skákala nahoru a dolů o mnoho kilogramů. V době, kdy odjela na pět let do Mexika a usadila se na pláži, paradoxně začala kila začala odcházet, aniž by musela držet dietu. V té době si uvědomila, že věta "vše je v hlavě," skutečně není klišé.

Přestala držet diety a po návratu do Čech se soustředila na vzdělávání v oblasti zdravé výživy.  Absolvovala mnoho kurzů včetně Life style koučování a nyní pomáhá klientům s boji s nadváhou a nezdravým životním stylem. Více na www.jeztechytre.cz

reklama
reklama