reklama

Zdravé a rychlé snídaně

Snídaně je důležitá pro správný start do nového dne. Proto by měla být vyvážená a obsahovat všechny potřebné minerály. Jak takové snídaně vypadají?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Většina lidí se snídani věnuje pouze sporadicky. Jestliže patříte mezi ty, kteří snídani vnímají jako hrnek kávy během jízdy do práce, vyzkoušejte následující tipy, které jsou snadné, rychlé a vyvážené. Brzy zjistíte, že s plným žaludkem bude den méně náročný.

Müsli

Jestliže nemáte dostatek času, můžete si koupit müsli již hotové. Takové však nebude nikdy natolik chutné jako domácí musli pečené v troubě. Výhoda domácího müsli spočívá v jeho vysoké kvalitě, chuti a křupavosti. Jeho příprava je přitom snadná a rychlá. Domácí pečené musli je vhodné připravit ve větším množství, aby vám poté příprava samotné snídaně zabrala pouze zlomek času. K výrobě stačí pouze ovesné vločky, libovolná směs ořechů, sušené ovoce, máslo a med. Domácí zapékané musli servírujeme s jogurtem či mlékem. Takto připravené zdravé musli můžete ještě dozdobit čerstvým ovocem. Domácí musli můžeme rovněž konzumovat samotné jako rychlou svačinu. 

Smoothie

Rychlá, zdravá varianta snídaně, která zasytí, dodá tělu potřebnou energii a ve vhodné láhvi s vámi může cestovat až do práce. Jestliže tedy ráno není možné najít si několik minut na snídani, smoothie je ideálním řešením. Můžete kombinovat již osvědčené recepty nebo vyzkoušet své vlastní. Společně mixujte jak zeleninu, ovoce i semínka, aby nápoj získal dostatečné množství vlákniny, cukru a zdravých tuků. Právě takové živiny tělo snadno mění na energii, kterou potřebujete pro správný start dne. 

Ovesné a ječné kaše

Ovesné či ječné kaše jsou jídla, která na přípravu potřebují pouze několik minut a jedná se o velmi chutnou a vyváženou snídani. Kaše jsou dostupné ve všech obchodech, vždy si však pečlivě zkontrolujte složení, které by převážně mělo obsahovat ovesné či ječné vločky a slazené by měly být pouze přírodními cukry. Jestliže vám opravdu záleží na kvalitě konzumovaného jídla, je možné během několika minut vytvořit znamenité domácí kaše s čerstvým ovocem. 

Naše společnost, tedy SEOlight s.r.o., je tudíž na základě vyřčeného nesporně tím partnerem, pro kterého byste se měli rozhodnout, kdykoliv je vám zapotřebí čehokoliv spadajícího do oblasti SEO optimalizace.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama