reklama

Módní oblečení Tally Weijl je pro mladé lidi, zejména pro dívky, ale dobře se obléknout mohou v tomto obchodě také chlapci nebo mladí muži. Módní výstřelky a sexy oblečení je určeno zejména pro mladé lidi do 25 let. Tomu odpovídají střihy oblečení, doplňky a také barevné provedení.

Historie

Společnost byla založena v roce 1984 ve Švýcarsku, kde má v současné době v Basileji sídlo. Původně se jednalo o rodinnou firmu, která vyráběla oblečení v garáži a následně se díky své vlastní filozofii a tvrdé práci vypracovala až na velkou společnost.
Tally Elfassi-Weijl vymýšlel návrhy oblečení v malé garáži, která byla situována ve švýcarské obci Lohn. Původně studoval dějiny umění a cestovní ruch v Paříži. Ovšem studia jej pro budoucí život příliš nenadchla. Za rok během studia vymyslel celkem dvanáct kolekcí. Spolu s Beat Grüringem založili firmu, která by navrhované kolekce dokázala ušít a prodat. Tally Weijl dbal na to, aby bylo oblečení v obchodě od dvou do čtyř týdnů od jeho navržení, a to proto, aby mohl rychle reagovat na poptávku zákazníků. Zde spatřoval úspěch. A vyplatilo se.
Další revoluční myšlenkou bylo, že móda[[http://zena.centrum.cz/tema/moda_142/ ]] je sexy a proto stojí za to si ji koupit. Tyto sexy kolekce měly za cíl přiblížit se co nejvíce zákazníkům. První obchod byl otevřen v roce 1987 ve Fribourgu. V roce 1993 otevřela společnost další obchody ve Švýcarsku díky vlastní obchodní koncepci. V roce 1997 expandovala na německý trh a v roce 2000 do Polska. Pak už vše šlo ráz na ráz. V roce 2000 existovalo v Evropě více než 50 obchodů této značky.

O značce

V roce 2004 spustil Tally Weijl první reklamní kampaň, jejíž slogan byl ,,naprosto sexy". Tento styl reklamy se odráží i v logu společnosti, kterým je růžový, popř. bílý či černý králíček, který vypadá podobně jako na časopise Playboy. V současné době má společnost přibližně 800 obchodů ve více než 39 zemích světa. Oblečení se pohybuje ve velice nízké cenové kategorii a to proto, aby si jej mladí lidé mohli skutečně dovolit.

Kolekce

Značka nabízí oblečení zejména pro mladé lidi a zaměřuje se ryze na módní sezónní oblečení, které se hodí do města na zábavu s přáteli, na rande nebo na diskotéku. Své obchody zdobí ve stylu oblečení, které prodává, a proto není překvapením, pokud se v obchodě cítíte jako na diskotéce nebo pokud náhodou ve výloze či mezi oblečením potkáte velikonočního zajíčka, popřípadě narazíte při vstupu do prodejny na hromadu nafukovacích balónků.
Oblečení je nápadité, pestrobarevné, místy až neskutečně šílené, ale je určeno pro mladé lidi, kteří mají takový styl rádi. Velké výstřihy u trik, upnuté kalhoty, krátké sukně či šortky, chlupaté vesty, pestrobarevné šátky a boty, atypické košile, to vše nabízí kolekce Tally Weijl.
Skvěle vypadající a trendy oblečení, to je hlavní premisou společnosti. Zkrátka za každé situace se musí mladý zákazník právě s tímto oblečením cítit dokonale sexy. Jako správná ,,sexy" firma nabízí spotřebiteli veškerý komfort včetně akcí ,,nakup 3 a zaplať 2", nakoupení veškerého oblečení včetně doplňků a sezónního zboží. Dále jsou k dispozici čepice, klobouky, šály a šátky, pásky a doplňky.
V České republice jsou obchody umístěny ve velkých městech - v Praze, Ostravě, Pardubicích a Olomouci. E-shop prozatím v provozu není, ale společnost se velice rychle vyvíjí, a proto, pokud bude poptáván zákazníky, jistě jej v blízké době vymyslí, a dle jejího osvědčeného vzorce by to nemělo trvat déle než čtyři týdny.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama