reklama

Česká módní značka Pietro Filipi je vyhlášená svým designovým oblečením pro elegantní a náročné muže a ženy. Patrnou vlastností je osobitost v každé linii. Společnost se specializuje na pánské obleky, košile a kravaty.

Zákazníci si vyberou od klasického formálního stylu a společenské business módy, přes smart casual, až po neformální doplňky pro volný čas.

Produkty jsou převážně pro moderního a energického zákazníka, který si bez módy nedokáže představit svůj život. Jde o módu, která je součástí životního stylu a vyjádření vlastní osobnosti. Styl pro člověka, který sleduje trendy a orientuje se v nich, ale oblečení volí s ohledem na svůj vytříbený vkus.

Oblečení je precizně zpracované z luxusních materiálů. Produkty se inspirují světovými trendy s osobitým pojetím.

Aňa Geislerová a módní značka Pietro Filipi

Herečka Aňa Geislerová je nedílnou součástí designérského týmu od poloviny roku 2010. Spolupracuje na kolekcích pod hlavičkou Pietro Filipi. Do módních návrhů přináší svůj osobitý styl. Volnomyšlenkářství a rošťáctví se projevuje ve volbě barev, zajímavých desénech i neotřelých kombinacích.

Hodně se snaží ladit detaily, které jsou vyráběné na zakázku. Její práce je například speciální série knoflíků, medailových visaček i vtipných doplňků. Kolekce je pouze v limitované sérii a zákazníkům tak zaručuje originalitu.

Historie

Společnost sahá svými kořeny do roku 1993. V České republice vznikla značka s italským názvem. Tento název vznikl díky tomu, že se návrhy inspirují Itálií a jejím vkusem k módě, designu, kultuře, umění žít a docenit krásné věci.

Nejprve si svým procesem prošla tvorba návrhů, střihů, modelování prototypů a až po uvedení kolekce se rozhodli pro následnou distribuci.

Pomocí franchizových partnerů vznikla síť maloobochodů. V roce 2004 byla práce ohodnocená finančním fondem Genesis, který do podniku investoval kapitál.

V současné době je po České republice 22 prodejen, 4 jsou na Slovensku. Postupně se společnost snaží expandovat do zahraničí ve více než 70 prodejnách v osmi zemích Evropy.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama