reklama

Elegance pro každý den, šarmantní kousky, nápaditá móda a ženskost na prvním místě. Tak by se dala charakterizovat značka Orsay, která náleží ke stylovému dámskému oblečení a módním obchodům. Nahlédněte s námi do zákulisí módního světa, kde se vše točí kolem ženy!

O značce Orsay

Orsay je populární módní značkou, která v současnosti zdobí více než 600 obchodů ve 27 zemích světa. Původně německá společnost se úspěšně etablovala také v České republice. I u nás ženy oceňují originální styl a nápaditost německé módy, která dává možnost vyjádřit své pravé já.
Orsay je značkou obchodů a módního oblečení pro ženy. Ženy také tvoří 96 % zaměstnanců společnosti. V duchu svého motta ,,Thank God I'm a Woman" - ,,Díky Bohu, že jsem ženou" chce Orsay prostřednictvím oblečení vyzdvihnout přirozenou krásu každé ženy. Značka vyznává ženu, se vší svou něžností, jemností, ale energií a radostí ze života. Na obdiv staví ženskou krásu, smyslnost a šarm.
Oblečení Orsay je určeno pro sebevědomé ženy, které si dokážou poradit v nejrůznějších životních situacích. Není náhodou, že v kolekcích Orsay a třech klíčových řadách city, casual a party lze najít oblečení pro každou příležitost.

Historie obchodu

Společnost Orsay vznikla již v roce 1975 v Německu. Začínala s 220 zaměstnanci a 35 prodejnami. Vůbec první obchod Orsay přivítal zákaznice v německém Karlsruhe. Centrálou společnosti je téměř od počátků až do současnosti Willstätt-Eckartsweier.
Až jako dospělá společnost (1993) se značka Orsay přesouvá i za hranice, aby otevřela obchod v rakouském Salcburku. Expanze do střední a východní Evropy startuje v roce 1996. V roce 1998 se móda Orsay představuje i českým zákaznicím prostřednictvím obchodu v Plzni.
V roce 2005 slaví 30 let existence Orsay již čtyři tisícovky zaměstnanců ve více než čtyřech stovkách obchodů po celé Evropě. Nadšení sdílí i řady spokojených zákaznic, které od společnosti dostávají dárek v podobě motta Thank God I'm a Woman.
Následuje rozkvět společnosti a budování dalších poboček, mj. v Rusku (2006), Turecku (2007), Číně, Moldavsku a na Maltě (2009). Od roku 2011 se z prodejen Orsay mohou těšit i v Estonsku nebo Albánii.
Dnes pod značkou Orsay najdeme 600 designově propracovaných obchodů, kde na zákaznice vedle atraktivního oblečení a inspirujících výloh čeká také odborně vyškolený personál. Ten vždy ochotně a kvalifikovaně pomůže s výběrem vhodného kousku nebo velikosti.
Kde jsou prodejny Orsay v České republice? Několik prodejen můžete navštívit v Praze a Brně. Nejenom Plzeň, ale také Ostrava nebo Olomouc dnes hostí tolik oblíbené obchody pro ženy. Dají se však najít i v dalších českých metropolích, v těch nejnavštěvovanějších obchodních centrech.

Oblečení v Orsay

Orsay nabízí dámské oblečení v mnoha podobách, vždy však s důrazem na osobitost, individualitu a autentický styl každé ženy.
Móda Orsay není určena jen pro modelky, oblečení Orsay má dobře vypadat na ženách standardní konfekční velikosti. To umožňuje dokonalé zpracování a důmyslné střihy padnoucí každé postavě. Spolu s kvalitními materiály pak oblečení Orsay znamená také vysoký komfort nošení.
Oblečení Orsay je určené pro náročné ženy, které mají rády módu a současně chtějí mít i vlastní styl. Kolekce Orsay překypují nápaditostí, vyzdvihují atraktivní ženské křivky a neodolatelný ženský šarm.
Oblečení Orsay je mezi sebou navíc perfektně kombinovatelné. Nejenom oblečení, ale i módní doplňky tak lze pod značkou Orsay dotvořit do nejrůznějších nálad a přizpůsobit je vlastnímu vkusu.

Pestrou paletu oblečení Orsay tvoří sezónní kolekce, v nich lze identifikovat tři stěžejní styly nazvané příhodně:
- city
- casual
- party
Oblečení Orsay tak ženám umožňuje podtrhnout svoji krásu za všech okolností a v každé situaci.

Atraktivní oblečení je v Orsay dostupné za rozumné ceny, samozřejmostí jsou i sezónní výprodeje a slevy. Pro věrné zákaznice je připravený Orsay club.
Příznivé ceny neubírají oblečení Orsay nic z kvality. Oblečení Orsay splňuje všechny evropské standardy, navíc se pravidelně podrobuje přísné kontrole a testování. Provádí se mj. laboratorní testy zipů, chemický rozbor ozdobných prvků, ale zároveň i prací testy, aby se předešlo ztrátě barev nebo jejich zapouštění.

Styl Orsay
- dámské oblečení pro sebevědomé ženy
- mladistvý design, nápaditost
- důraz na ženský šarm a eleganci
- prostor pro vlastní jedinečnost a autentický vzhled
- ženské siluety a důmyslné střihy, komfort při nošení
- nadšení pro módu, sezónní kolekce, oblečení pro každou příležitost
- osobitý styl a příznivá cena v kombinaci s vysokou kvalitou

Související články

reklama
reklama
reklama