reklama

Značka Bruno Banani je určena pro náročné zákazníky, kteří upřednostňují originální styl oblékání a rádi mění kolekce oblečení. Módní spodní prádlo a doplňky, které značka nabízí, jsou určeny pro muže i ženy zejména do 40 let.

Historie

Společnost Bruno Banani založil v roce 1993 Wolfgang Jassner, sídlo značky je situováno v německém městě Chemnitz. Za více než dvacet let působení si značka našla své zákazníky po celém světě.
V roce 1998 se zrodil v marketingové strategii značky Bruno Banani nápad, a sice zapojit do propagace firmy také kosmonauty. Skutečně kosmonauti se předvedli na módní přehlídce v Düsseldorfu ve spodním prádle Bruno Banani. Dále zviditelňovala společnost svou značku skrze televizní reklamy. V roce 2009 začala vyrábět oblečení v souladu s ekologickým systémem, který produkuje vlákna Biophyl z Advansa s třídou 1 Oeko-Tex dle Standard ratingu. Na olympijských hrách v Soči vyslala značka reprezentanta, který se jmenoval také Bruno Banani. Tento chytrý marketingový trik měl upozornit a poukázat na společnost. Onen olympionik se ve skutečnosti jmenoval Semi, původem by z Konga a byl vybrán na konkurzu mezi tisíci uchazeči o tuto pozici.
Díky neobvyklé marketingové strategii na sebe značka neustále upíná pozornost médií, a tedy i zákazníků, a řadí se tak mezi nejvíce kontroverzní společnosti co se v oblasti propagace týče.

O značce

Designérský tým je velice kreativní, nejen tedy z hlediska marketingu a propagace, ale také se nekonvenční styl projevuje na navrhovaném spodním prádle. Dále se značka intenzivně zabývá, ve spolupráci se společností Wella, návrhem vůní, kožených bund a doplňků. V jejich nabídce naleznete i negližé, topy, body a teplejší spodní prádlo.
Značka v rámci další marketingové akce upozornila, že jako jediná na světě absolvovala v rámci testování prádla sérii náročných zátěžových testů u pánských trenek. Oblékla do spodního prádla kosmonauty, sportovce, kteří vylezli na Mount Everest, absolvovali cestu pouští o délce 10 000 kilometrů a potopili se do Atlantského oceánu. Spodní prádlo je tak určeno skutečně pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří si zaslouží kvalitu. Sama značka uvádí v marketingové strategii, že není pro každého (not for everybody, but for you). Zákazník, který tuto značku vyhledává, chce sebevědomí, originalitu a pestrost. Zkrátka něco, co jej vždy překvapí a pozvedne jeho osobnost.

Kolekce

Každou sezónu vyrobí limitovanou kolekci, která poukazuje na celosvětový problém nebo aktuální politické dění – zimní olympijské hry, svět bez války nebo celosvětový mír.
Za materiály volí vždy jen ty nejlepší, perfektně odolné a kvalitní. Dominuje tedy bavlna, viskóza, jemný polyester a polyamid v kombinaci s elastanem. Prádlo je hebké, jemné, ale zároveň pevné, pružné a vydrží skutečně tu největší zátěž. Dokonce i větší, než si dovedete představit.
Společnost používá speciálně vyvinuté elastické mikrovlákno Meryl Skinlife, které je antibakteriální, hypoalergenní a rychleschnoucí. Vlákno obsahuje mikro stříbrné částice, které do sebe absorbují tělesnou vlhkost a teplotu, a tak pomáhají udržet přirozenou teplotu těla a zamezí pocení.
Kolekce spodního prádla pro ženy nabízí košilky, kalhotky klasické či vhodné do bokových kalhot, podprsenky, soupravy a trička. Velikosti pro ženy jsou uvedeny ve dvou hodnotách – od S do L a od 36 do 44.
Pánská kolekce spodního prádla nabízí stejně širokou škálu jako dámská, tedy tanga, slipy a trenky, dále boxerky, kolekci prádla na spaní a trička. Velikosti se pohybují od S do XXL.
Vůně Bruno Banani pro ženy jsou rozděleny do kolekcí MADE FOR WOMEN, MAGIC WOMAN, PURE WOMAN, BASICS FOR WOMEN a DANGEROUS WOMAN. Ke všem kolekcím je nabízena toaletní voda, sprchový gel, deodorant, sprej a tělová parfemovaná emulze.
Mužskou kolekci vůní tvoří MADE FOR MEN, MAGIC MAN, PURE MAN, ABOUT MEN, BASICS FOR MEN, DANGEROUS MAN a ABSOLUTE MAN. Pro muže je v kolekci toaletní voda, sprchový gel a také voda po holení.
Dále Bruno Banani jako doplňky pro dámskou i pánskou kolekci prodává tašky, psaníčka, obuv, ponožky, hodinky, kožené bundy, sluneční brýle, pouzdra na mobilní telefon nebo iPad, přívěsky na krk, čepice, šály a šátky.
Na webových stránkách je možnost zakoupení dárkového poukazu pro vaše blízké. Také společnost zprovoznila celoevropský e-shop, který zasílá zboží z Německa i do České republiky. Ceny jsou uvedeny v eurech a při nákupu je možné zaplatit kartou nebo přes PayPal.

Související články

reklama
reklama
reklama