reklama

Zahradní houpačky

Zahradní houpačka je úžasným doplňkem na zahradu. Dětská zahradní houpačka slouží jen do té doby, než děti vyrostou, ale ani tento druh houpačky by neměl chybět. Co si ale vybrat. Zahradní houpačku kovovou nebo dřevěnou?

Zahradní houpačky jsou oblíbeným zahradním nábytkem nejen pro děti, ale také jako místo pro relaxování celé rodiny. Dřevěné zahradní houpačky se v současné době prodávají více než zahradní houpačky kovové. Na trhu si můžete vyzkoušet luxusní zahradní houpačku nebo se bude hodit praktická zahradní houpačka rozkládací.

Vybírat můžeme z širokého sortimentu všech velikostí, tvarů a materiálů. Jednotlivé houpačky se liší cenou, která odpovídá kvalitě zpracování, použitého materiálu a nosnosti. Oblíbeným typem zahradní houpačky jsou modely ze dřeva, které se hodí na chaty, chalupy. K moderním domům se vybírají kovové zahradní houpačky.

Zahradní houpačky nabízí rozdílné designy a zpracování. Stylový design představuje houpačka z masivu a moderní vzhled dodá vaší zahradní houpačce kovový materiál a moderní stříška. Nezapomeňte při výběru, že i polstr na zahradní houpačku je důležitým doplňkem vaší zahrady. Ceny houpaček se pohybují už od 1000 korun i do desítek tisíc za zahradní houpačky luxusní. Levnější bude určitě zahradní sedačka kovová.

Jak vybírat houpačku do zahrady?

V první řadě podívejte na nosnost. Pokud nepatříte k diblíkům, je nutné, aby sedačka měla více jak 250 kilogramů nosnost pro případ, že vás bude na houpačce sedět víc. Ujasněte si, kolik rodinných příslušníků se na sedačku musí vejít. Pro pohodlí si ověřte velikost sedací plochy, abyste při houpaní neměli pocit, že padáte dolů. Jako poslední si zkontrolujte materiál a zpracování polstrování.

Zahradní houpačka se na nevejde? Kupte si houpací síť

Pokud máte malou zahradu a i přesto se chcete houpat, zkuste zahradní houpací síť. Snadno ji upevníte mezi stromy, nebo do speciální konstrukce. Ceny houpacích sítí se pohybují od 300 do 5 tisíc korun. Záleží jakou kupujeme nosnost a kvalitu materiálu. Některé konstrukce umožňují mechanismus zamknout a sedět v klidu. Houpací síť je prvek, který dodá nádech opravdového relaxování.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama