reklama

Pásy cudnosti i erotické šperky. Sexuální hračky, ze kterých se budete červenat

Nabídka sexuálních pomůcek na rok 2023 je pestrá jako pohled do kaleidoskopu. Profesionální znalci milostných hraček doporučují zkoumání jejich blahodárných účinků o samotě i v páru. Například vibrační Venušiny kuličky na dálkové ovládání dopřejí ženě potěšení, zpestří předehru a navíc pomohou při posilování pánevního dna. Sex expertka radí, co se tento rok "nosí" v posteli.

Ilustrační foto Prohlédnout grafiku
Ilustrační foto | Foto: Shutterstock

Trendem letošního roku jsou podle sex expertky Veroniky Kubíčkové z e-shopu Růžový slon multifunkční pomůcky na dálkové ovládání. Doporučuje například Venušiny kuličky Love Balls II.

"Pomůcka se silnými vibracemi ženě prokrví vaginu a lépe si tak užije sex. Navíc vzhledem k tomu, že pomůcka ve vagině vrní tiše a dá se ovládat i přes dálkový ovladač, můžete si ji vzít do oblíbené restaurace a užít si tak s partnerem originální a vzrušující předehru," dává tip Kubíčková. 

Trendy jsou také vibrátory s menšími univerzální rozměry, které mají speciální funkce navíc. Například funkci nahřívání, díky níž se pomůcka během pár minut zahřeje na teplotu lidského těla. Zpříjemňuje tak ženám zavádění a v průběhu hrátek příjemně hřeje a nestudí. Vyhřívaný vibrátor také pomáhá navodit při masturbaci realističtější pocity a navíc lépe uvolní pánevní dno.

Jaké jsou další trendy v roce 2023? Podívejte se do galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama