reklama
 

Princ Harry a Meghan Markleová podle numerologie: Jak jim to bude fungovat?

Přípravy na královskou svatbu vrcholí! 19. května 2018 si řeknou své ano princ Harry z Walesu, mladší syn britského následníka trůnu prince Charlese, a sympatická Meghan Markleová, americká herečka známá především ze seriálu Kravaťáci. Jak se k sobě ti dva hodí z hlediska numerologie?

Meghan Markleová
Meghan Markleová | Foto: Reuters

Jde o událost roku, dost možná desetiletí. Královská svatba prince Harryho (celým jménem Henry Charles Albert David) a půvabné Meghan Markleové je už 16. v pořadí. Oddáni budou 19. května 2018 v kapli svatého Jiří na hradě Windsor. Co o jejich povahách i datu svatby říká numerologie?

Numerologie je nauka o číslech, prověřená staletími. Za zakladatele nauky je považován významný řecký filozof a matematik Pythagoras, který číslům přiřazoval i jisté vlastnosti. Pojďme na něho lehce navázat krátkým rozborem královského páru:

Meghan Markleová

  • znamení Lev
  • narozena 4. 8. 1981 v Kalifornii

Meghan Markleová, jemná brunetka s africkými předky, je životní čtyřka. Co to pro ni (i pro jejího nastávajícího) znamená?

Pro lidi s životním číslem 4 je typická pracovitost, spolehlivost, vytrvalost i fyzická síla. Lidé pod nadvládou tohoto čísla bývají praktičtí, často však mohou mít sklony k přílišné strnulosti. Změny příliš nevyhledávají a upřednostňují klid a jistotu.

Ač to na první pohled nemusí vypadat, čtyřky o sobě často pochybují. Potřebují být chváleny, ujišťovány. Ke spokojenosti potřebují pevný řád a zaběhnutý systém. Překvapení či náhlé změny jim nedělají dobře. Bojí se zranění, proto se jen málokomu plně otevřou a odhalí svůj bohatý vnitřní svět.

Velkou roli hraje i jméno, protože každému písmenu je přiřazená určitá číslice. I písmena tedy nesou "charakter" čísel. V případě Meghan Markleové jsou to opět čtyřky (písmenko M odpovídá číslici 4), což ještě víc podporuje "čtyřkové" vlastnosti.

Princ Harry z Walesu

  • znamení Panna
  • narozen 15. 9. 1984 v Londýně

Princ Harry, syn britského následníka trůnu prince Charlese a princezny Diany, je životní jednička. Co to o mladém princi vypovídá?

Jednička je nezávislé a energické číslo. Vyznačuje se silnou vůlí, vysokým odhodláním a nezkrotnou ctižádostí. Touží vyniknout a ovládat, neohroženě směřuje za svým cílem.

Je rozeným vůdcem; to si však často přenáší i do partnerských vztahů. Příliš se nespoléhá na pomoc druhých a úspěchu dosáhne nejčastěji vlastní iniciativou. 

Je třeba říci, že hodně záleží na tom, zda jsou "jedničkové" děti už od malička podporovány. Je třeba je nechat růst a chápat jejich touhu být vidět a být nejlepšími. 

Jednička není týmovým hráčem, je originální a svá.

Je třeba říci, že životní číslo jako takové je směr i cíl. Meta, ke které bychom měli ve svém životě dojít, pochopit ji a přijmout.

Svatba 19. 5. 2018

Číslo dne 19 - je velmi silné. Jde o výraznou kombinaci (1 a 9), která v součtu opět vytvoří 1. Vztaženo ke královské svatbě - 19, resp. 1, je hodně o uvědomování si sebe sama, zároveň však o vysokých ideálech a touze po jejich naplnění. 

Číslo měsíce 5 - doplňuje jedničkovou energii ze dne. Pětka je hráč i dobrodruh, má ráda vzrušení a nesnese omezení. V součtu s 19 ze dne však vytvoří romantickou 6, což je pro sňatek dobrá zpráva.

Číslice roku 2 - (jednociferný součet 2 + 0 + 1 + 8) je číslo nahrávající dobrému soužití a vztahům. Dvojka potřebuje svou "polovičku", je romantická a jemná.

Součet číslic z celého data 8 - číslice 8 hledá rovnováhu v životě a často řeší rozpor mezi materiální a duchovní potřebou. Jde o jedno ze základních témat tohoto čísla. "Uvnitř" této osmičky jsou 2 a 6 (1 + 9 + 5 + 2 + 0 + 1 + 8 = 26 = 8); to je především kombinace vztahová. A to je naprosto v pořádku, vždyť svatební den není o ničem jiném než o vztazích!

Přejeme tedy mladému páru, ať se jim na společné cestě daří a mají schopnost i vůli překonat všechny případné - i numerologické - překážky! 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama