reklama

Příběh z vaší ložnice: Největší trapas mého života!

"Zažil jsem snad největší trapas svého života! Byl jsem včera na záletech a zůstal mi kondom v pochvě přítelkyně... Musel jsem ji odvézt na pohotovost a vysvětlit pěkné mladé sestře, co se stalo," napsal nám čtenář Martin.

Foto: Profimedia.cz

„Zažil jsem snad největší trapas svého života! Byl jsem včera na záletech a zůstal mi kondom v pochvě přítelkyně... Musel jsem ji odvézt na pohotovost a vysvětlit pěkné mladé sestře, co se stalo," napsal nám čtenář Martin.

Ulomený kus okurky hluboko v ženském lůně, milenci „nadosmrti" zaseknutí do sebe v neobvyklé poloze z Kámasútry, křečovité sevření pochvy, která nepustí dobyvatele ven. Než přišel do redakce Martinův email, považovala většina z nás podobné zážitky za literární fikci. Ale ony zřejmě opravdu existují... Nebo snad ne?

Nenasytná pochva: Nemůžu ven!

Polkla ho a odmítá pustit? Pomůže jenom bodnutí dámy špendlíkem, které uvolní křeč vaginy? Postelový výmysl, či milostná realita? Nebojte, nestane se vám to! Jde pouze o podvědomé mužské obavy ze „zubaté pochvy" a z kastrace.

Dlouhotrvající zaklínění popisuje třeba starověký básník Homér nebo středověké pověsti, kdy takto byla za trest postižena dvojice souložící v kostele. Existuje také písemně zachovaná zmínka z roku 1729, ta je však lékaři všeobecně považovaná za podvod.

Jak, na co, s čím?

Vysvětlení neposkytuje ani tzv. vaginismus, tedy náhlá křeč poševního svalstva. V tomto případě jde sice o skutečný problém (reflexní stažení poševního vchodu) nastává však před vniknutím penisu do pochvy. Možnou příčinou delšího zaklínění by snad mohlo být roztažení poševního dna při současném stažení horní třetiny pochvy - takto by byl penis sevřen u kořene i po odeznění erekce. Hypotetický problém se dá ovšem řešit prstem v konečníku, čímž dojde k reflexnímu uvolnění hráze.

Most slasti...

Stejně tak je málo pravděpodobné zaklínění těl do sebe při extrémních pozicích typu Okno dokořán, Most slasti, Těžký trakař, Holubička, Jízda do středu země či jiném podobném experimentu. Matka příroda totiž dala našemu tělu kosti, klouby a svaly uspořádané tak, že podobnou nehodu téměř stoprocentně vylučují.

...nebo penis captivus?!

Zbývá snad jedině dlouhotrvající spojení zvané „penis captivus". I tento termín popisuje realitu, je však spojený s rozmnožováním psů a některých dalších zvířat, a tudíž se zcela jinou vnitřní anatomií příslušných orgánů. Takže pánové, vyndejte špendlíky z klopy, prosím!

Pozor na okurky!

Ovšem ulomený kus okurky či kondom hluboko v těle, to už je problém velmi reálný. Snad každý gynekolog zná desítky historek, pravidla z noční služby, kdy z ženského lůna musel zpět na denní světlo vydobýt různé druhy ovoce a zeleniny, víčka od kosmetiky, svíčky, automobilové součástky, dětské hračky, tantrické kuličky či rozpadlé části zakulacených předmětů. Obvyklé vysvětlení: žena na tento předmět v noci omylem usedla...

Ve většině podobných případů jde o nepříjemnou, bolestivou, ale hlavně nebezpečnou nehodu, kterou je třeba přes její trapnost okamžitě řešit - dříve, než dojde k infekci a nenávratnému tělesnému poškození.

Nezbývá tedy než panu Martinovi upřímně pogratulovat: ožehavou situaci zvládl přesně tak, jak by to měl udělat každý zodpovědný muž. A co vy? Také jste zažili podobný trapas?

Co si o tomto tématu myslíte vy? Stalo se vám někdy něco podobného či jinak "zajímavého" taky? A jak jste to ustáli? Trapas, nebo legrace? Svěřte se a diskutujte pod článkem...

Tento a další podobné soukromé problémy bude už tento čtvrtek řešit Dámský klub na rádiu Frekvence 1. Váš názor tak možná zazní i na vlnách tohoto rádia.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama