reklama

Narození dítěte, ztráta práce nebo smrt: Kritické situace, které prověří váš vztah

Život není peříčko a rád nám klade do cesty překážky. Jedním z nejožehavějších témat a ohnisko mnoha životních krizí jsou bezesporu partnerské vztahy. Jaké situace mohou být v této souvislosti pro vás kritické?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

V soužití muže a ženy existuje mnoho nejrůznějších situací, které prověří kvalitu partnerského vztahu. Obecně jim říkáme situace kritické a logicky je nemáme rádi. Na druhou stranu i ty jsou občas potřeba, přestože bychom je mnohdy nejraději ze svého života úplně vyškrtli. 

  Jsou to v podstatě vztahy mezi lidmi, které dodávají životu cenu. - Lafayette Ronald Hubbard, americký autor a filozof partnerství, krize, žena

Zmiňované krize nás díky síle, kterou přirozeně disponují, umí posunout dál. Ukážou, zda jdeme správně, resp. nacházíme-li se tam, kde bychom být měli. Kde máme zázemí, setkáváme se s pochopením, cítíme podporu i samozřejmou radost z jakéhokoli posunu k lepšímu. 

Které situace lze označit za kritické? Jaké okamžiky v partnerském soužití prověří sílu vztahu a mohou jej definitivně rozklížit, anebo - v ideálním případě - ještě více stmelit?

Více v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama