reklama

Jan Zlatohlávek: Plánovaný sex přináší klid a pohodu

Nechte si poradit, jak dokonale sladit vaše potřeby podle pravidelného řádu a nebýt zaskočeni v nepravou chvíli.

Foto: Profimedia.cz

"Když mám chuť já, musí nutně žehlit a dívat se na detektivku. A když na to nemám ani pomyšlení, zapaluje svíčky jako divá a honí mě do koupelny ještě dřív než děti."

"Oblékla jsem se do podvazků a on mi přišel domů opilej jak zepelín!" "Sedím a předstírám práci u počítače tak dlouho, dokud bezpečně neusne." "Než se stačím osprchovat a vyčistit si zuby, spí jako utopenej!" "Na bolení hlavy jsem jí koupil prášky. Tak teď pro změnu říká, že nemá energii…"

Slyšely jste, milé dámy, někdy něco podobného od svých přátel? Nebo jste snad dokonce u něčeho takového osobně byly? Pokud nikoli, pak ani nemusíte číst dál. V tom případě máte šťastný vztah, ve kterém i ve frekvenci sexu panuje absolutní souhra. Nebo taky možná nemáte vztah žádný, případně takový, který není sexem zatížen vůbec, chtělo by se škádlivě dodat…

Ach to milostné míjení…

Všechny čtenářky (snad vyjma erotomanek a asexuálních studenotin) by mi mohly dát konsensuálně zapravdu alespoň v tom, že vyjma období líbánek a sexuálních ztřeštěností pak později, v dlouhodobém vztahu, ve kterém se oba partneři poctivě věnují své práci a výchově ratolestí, zpravidla sex nepotřebujeme tak úplně jako denní chleba. Chceme ho a potřebujeme ho, to tedy nepochybně, ale jen tehdy, když máme "hlad", popřípadě když nás "honí mlsná".

Ovšem ale jak to udělat a zprodukovat, abychom ten hlad dostali oba a nastejno. Často to potom vypadá tak, jak psáno výše. On má hlad v pondělí, kdy Ona nutně musí žehlit a sledovat v televizi jakéhosi komisaře, Ona se pak v úterý obleče do podvazků a obuje si dokonce červené lodičky, když On jako na potvoru oslaví narození syna svého kamaráda tak důkladně, že domů doklopýtá ve stavu, kdy si není schopen ani rozvázat tkaničky u bot.

Ve středu pak On musí večer dodělat projekt, který v práci po té opici dodělat nestihl, zatímco ona na něj marně čeká v posteli, ve čtvrtek, pochválen šéfem za projekt, by On tuze rád, ale JÍ bolí ta hlava a je úplně bez nálady a bez energie, protože její línou a hloupou kolegyni ředitel povýšil jen proto, že se s ním občas vyspí.

V pátek pak On, Ona i děti musí odjet na víkend za babičkou, a i kdyby na sebe dostali sebevětší chuť, netroufnou si svoji touhu realizovat v maličkém pokojíku sdíleném s pubertálními ratolestmi, které k tomu všemu ještě po půlnoci zběsile ťukají do svých tabletů. Ano, ještě zbývá nedělní večer. Tak jim držme palce...

Plánovaný sex přináší klid a pohodu

Ve dvaceti jsem tuhle metodu doporučovanou doktorem Plzákem vůbec nechápal. Ve třiceti jsem o ní začal přemýšlet. S blížící se čtyřicítkou jsem plánovaný sex začal schvalovat, praktikovat a vřele doporučovat. Je to jako s mnoha jinými radami pana doktora Plzáka. Jako junioři jej máme za nepoužitelného cynika, a pak mu pomalu (a často neochotně) přiznáváme, že má zase pravdu.

Všechny příběhy Honzy Zlatohlávka najdete ZDE >>

Asi by se při této příležitosti slušelo připomenout další Plzákovu radu: O četnosti sexuálních radostí by měl rozhodovat slabší článek dvojice. Jistě existují ti (i ty), kteří by se nebránili milování každý den, vedle těch, kterým vyhovuje milování dvakrát týdně. V tom případě tedy dvakrát týdně a bez smlouvání, nechceme-li vyvolat u méně aktivního partnera vynucováním vyšší frekvence sexuální averzi. A pak stačí už jen dohodnout konkrétní prováděcí dny. Třeba: STŘEDA + SOBOTA. Co se stane?

Chce to individuální kázeň. Ale(!): Oboustranná nekázeň je povolena!

Dodržováním dohodnutých pravidel zmizí obava z odmítnutí. To do mnoha vztahů přinese velkou úlevu. Odmítnutí milostného ataku nese totiž mnoho mužů i žen velmi těžce, a to i v dobrých a dlouhodobých vztazích.

V dohodnutých dnech prostě budeme s milováním počítat, nebudeme si plánovat samostatné večerní aktivity, nebudeme se opíjet s kamarády, žehlit a vůbec se zbytečně unavovat, naopak vhodným způsobem unavíme děti a zaženeme je včas na kutě. Zapálíme svíce či vonné tyčinky (takové, ze kterých nebolí hlava!), otevřeme láhev vína a můžeme si udělat malé líbánky i uprostřed pracovního týdne.

Čtěte také: Jan Zlatohlávek: Jak jsem se zastal děsný potvory

I ten, kdo by si přál sex denně, si prostě na ten svůj den ukázněně počká, když jeho těšení probíhá v jistotě, že v mu v tento den jeho partner či partnerka "neunikne". Druhá strana si pak v ostatní dny nemusí vymýšlet záminky, proč to nejde. Pak i dny sexuálního klidu prožívá dvojice v pohodě a bez zbytečného napětí. Avšak pozor! Na všechno, co jsem napsal, můžete zapomenout, pokud se oba (OBA!!!) zatoužíte "přepadnout" i mimo plán. Pro taková spontánní "přepadení" se vyhlašuje plná amnestie!

A jak to máte Vy? Bolí vás hlava a schází energie, nebo naopak pilně naháníte svého samečka k plnění manželských povinností? Plánujete, nebo vše necháváte přírodě? Povězte to na sebe v diskuzi!

Zajímají vás další Honzovy příběhy, názory, postřehy?

Líbí se vám Honzovy příspěvky, které jste už četly na našich stránkách? Jste nadšené jeho zápletkami a komentáři žen a jejich (ne)pochopitelného světa? Pak by vás mohl zajímat úspěšný humoristický román Jana Zlatohlávka s názvem "Hledám štíhlou ženu" s jeho volným pokračováním "Jak jsem (ne)našel ženu" nebo podobně vtipná nová kniha "Můj pes je erotoman". Všechny knihy si můžete objednat přímo u autora na adrese [email protected], který vám je rád zašle i s věnováním.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Manžel je mimozemšťan aneb Proč ženy muže nechápou

Kvůli roztroušené skleróze hýbe jen hlavou: Je to kruté, ale neumírám, já takhle žiju | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama