reklama

Chcete být pro muže přitažlivá? Usmívejte se a více mu naslouchejte

Krása a dokonalá vizáž je otázkou vkusu každého muže. Jenže aby mu s vámi bylo dobře a toužil po vaší přítomnosti, chce to taky něco navíc. Řeč je o chování a způsobu myšlení. Stačí ho jen malinko přizpůsobit a pánové vám budou zobat z ruky.

Foto: Thinkstock

Pracujeme na dokonalé postavě, dbáme na svůj zevnějšek a jsme ochotné nosit vysoké podpatky a soukat se do úzkých (mnohdy nepohodlých) šatů. Která z nás by se nechtěla líbit mužům a cítit, že je pro druhé pohlaví přitažlivá?

Neznám ženu, které by nebyl příjemný mužský kompliment. Co takhle mít nejen sexy tělo, ale i mozek? Na muže nemusíte působit jen vzhledem, ale i myšlením a chováním!

Usmívejte se a smějte se

Muži mají rádi, když se smějeme. A hlavně, když nás mohou rozesmát. Lechtá to jejich ego, které říká: "Jsem pro ni zábavný a jsem tak pro ni přijatý". Stejně tak jako je jim příjemné, když se při jednání s nimi i ostatními usmíváme. Naštvaných partnerek, matek a kolegyň v práci mají dost a je to pro ně jednoduše "pruda". Když mohou sedět s usměvavou bytostí, která je milá jak na ně, tak na okolí, jsou v sedmém nebi.

Naslouchejte mu a buďte více kamarádkou

Mužům nahání hrůzu ženské štěbetání a hihňání u kafíčka. Když jste s ním na obědě nebo večeři, třikrát si zopakujte, že nejste s kamarádkou a trochu si dejte zámek na ústa. My ženy máme tendenci více mluvit, než poslouchat a muže to unavuje. I když budete mít sexy šaty, když budete moc mluvit, muže unavíte a uzíváte k smrti. Poslouchejte, co říká on, vyptávejte se a buďte trochu koučem a kamarádem. 

Buďte příjemná na jiné muže

Mužům dělá dobře, když se s vámi mohou chlubit. A rozněcuje je, když cítí obdiv od jejich mužských kolegů. Buďte milá i na jeho okolí, stejně tak jako vytvářejte milé klima s lidmi, kteří jsou kolem vás (obsluha v restauraci, kolega v práci). Neznamená to však, že s nimi budete okatě flirtovat! Najděte onu hranici, kdy budete milá s úsměvem, avšak nebudete vyzývavá.

Naučte se něco z mužského světa

Každému muži se líbí, když žena umí něco z mužského světa. Proto nás chtějí mít vyfocené nahaté u auta, s nářadím, činkou, napadlo vás to někdy? Co takhle se naučit něco drobného z jejich světa? Stačí, že budete ráda řídit a zajímat se trochu o auta (kromě toho, když umíme řídit, jsme u toho doopravdy sexy). Nezapomeňte také, že by vás to mělo skutečně bavit, protože jinak se při debatě nebudete cítit dobře a budete nepřirozená.

Netvrdím, že je nutné se mužům přizpůsobovat a měnit sebe tak, abych pro ně byla za každou cenu zajímavější. Myslím si ale, že seznamování a sbližování je hezká hra, kterou je dobré umět hrát. Muži sice kladou důraz na zevnějšek (to je první, co na nás hodnotí), avšak je pro ně mnohem více sexy, pokud se umíme chovat a mluvit určitým způsobem. Pokud tedy dnes hledáte partnera a chcete být pro někoho nového zajímavá, zkuste na to jít od lesa.

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama