reklama

7 nejčastějších problémů v manželské posteli

Víte, že mužská a ženská sexualita jsou dvě naprosto odlišné záležitosti a v dlouhodobém vztahu na sebe často doslova narazí? A jaké jsou nejčastější postelové problémy párů, které spolu už hezkých pár let "fungují"? Možná je znáte taky...

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Jak často se milujete? Možná poněkud intimní otázka, na kterou si ale odpoví každý sám. Třeba je to jinak, než jste si kdysi představovali, a třeba ty představy nejsou až tak moc staré.

Často očekáváme něco jiného, než nám nakonec život nabídne. A jde-li o partnerství, nezřídka to platí dvojnásob. To, co páry v dlouhodobém svazku tíží asi nejčastěji, je manželská (partnerská) postel. A teď nemám zrovna na mysli onen konkrétní kus nábytku.

  "Ženy potřebují mít důvod na sex, muži potřebují jen místo." Billy Crystal Co nás trápí v posteli, žena.cz

Sexuální problémy patří do skupiny těch, o kterých se příliš nemluví. V horším případě se o nich nemluví vůbec, ačkoli by to mělo být přesně naopak. Jenomže… právě ve zmiňovaném "oboru" máme rozhodně největší zábrany a mluvit o tak intimních potížích je často velmi složité. 

Trochu paradoxní možná je, že nejsložitější bývá řešit "postelové" problémy s tím, koho se to bezprostředně týká, tedy s partnerem. Jednodušší je svěřit se kamarádce než manželovi, ačkoli je jasné, že ta problém jen těžko vyřeší.

Co nás nejvíc trápí v posteli a o čem je tak složité mluvit?

Více v naší grafice.

reklama
reklama